Výstava Auta na náplavce 2020 se neuskuteční. Poznačte si termín pro příští rok

Letošní čtvrtý ročník výstavy Auta na náplavce, který se měl konat od 27. do 30. srpna na obou vltavských březích v Praze, se neuskuteční.

Pořadatele z časopisu Svět motorů k tomuto rozhodnutí dohnala pokračující nejasná situace ve státních opatřeních proti koronaviru. Příkazy se stále mění a hlavně pro akce s vysokou návštěvností jsou doslova likvidační. Připomeňme jen, že loni výstavu mezi Železničním a Palackého mostem vidělo skoro 200.000 návštěvníků.

„V této chvíli je pro venkovní akce návštěvnost omezena na 1000 lidí. Jakékoli počítání a případné „kroužkování“ návštěvníků by šlo zcela proti duchu akce, která je díky specifické atmosféře na náplavkách vždy přátelská,“ říká šéfredaktor časopisu Svět motorů Zbyšek Pechr. „Pevně věříme, že postupem času se vše uklidní a my budeme moci přivítat návštěvníky na Náplavce v termínu od 26. do 29. srpna 2021. Bez omezení, bez roušek i hektolitrů dezinfekčních prostředků.“

Speciál: Auta na náplavce 2019

Auta na náplavce je unikátní výstava časopisu Svět motorů. Na konci letních prázdnin 2019 proběhne již třetí ročník. Stejně jako v předchozím roce bude výstava rozprostřena na obou březích Vltavy v prostoru mezi Palackého a Železničním mostem.

Místo, vstupné, otevírací dobaKompletní programStánek Škoda • Japonské legendyStánek Hyundai, Kia, SsangYong

Starší ročníky:
Auta na náplavce 2018
Auta na náplavce 2017

Nový Hyundai i20 může vzbudit poprask! Řídili jsme prototyp s litrovým motorem

Hyundai i20 1.0 T-GDI

Nový Hyundai i20 je očekávaným soupeřem fabie a spol. Přijede až v říjnu, my už jsme jej ale exkluzivně vyzkoušeli.

dnes | Jiří BaborskýOndřej Mára | 26 příspěvků
Poprvé za volantem Škody Octavia RS iV: Eso v rukávu spořivého manažera

Škoda Octavia RS iV

Nová Škoda Octavia RS je k mání ve třech verzích pohonu. Vyzkoušeli jsme tu, která je z pohledu techniky nejkomplikovanější.

17.  9.  2020 | Vladimír Kadera | 87 příspěvků
S elektrickým VW ID.3 poprvé v Česku: Velký skok pro VW, problém pro ostatní?

VW ID.3 1st Edition 150 kW

Volkswagen ID.3 se na našem trhu už nějaký ten pátek prodává, vůbec první kontakt na české půdě jsme s ním však zažili až minulý týden. A vy můžete taky.

14.  9.  2020 | Jan Mička | 59 příspěvků