Přípravy na výstavu Auta na náplavce jsou v plném proudu! Na konci srpna přinese vše, na co jste zvyklí

Řada akcí s automobilovou tématikou letos musela být zrušena nebo přesunuta na jiný termín. Přípravy čtvrtého ročníku výstavy Auta na náplavce však pokračují.

Kvůli epidemii koronaviru mají těžkou hlavu i pořadatelé automobilových akcí. Jen pár dnů před zahájením byl zrušen letošní autosalon v Ženevě, neproběhnou ani autosalony v Detroitu a v Paříži a závody formulí a motocyklů se letos jely pouze virtuálně. Přísná vládní opatření se dotkla i kulturních akcí v Česku, přípravy tradiční výstavy Auta na náplavce, kterou pořádá partnerský časopis Svět motorů, však nadále pokračují.

Nestihli jste zahájení výstavy Auta na náplavce? Podívejte se, jak probíhalo!

Nestihli jste zahájení výstavy Auta na náplavce? Podívejte se, jak probíhalo!

Letos je v plánu již čtvrtý ročník výstavy, která v uplynulých letech přilákala na oba břehy Vltavy mezi Palackého a Železniční most stovky tisíc návštěvníků. I tentokrát se má akce uskutečnit o posledním srpnovém víkendu a (od čtvrtka 27. srpna do neděle 30. srpna) a vstupné bude opět zdarma.

U Vltavy budou burácet americké vozy! Už od zítřka na výstavě Auta na náplavce

U Vltavy budou burácet americké vozy! Už od zítřka na výstavě Auta na náplavce

Organizátoři v současnosti jednají o účasti s významnými dovozci a výrobci automobilů v České republice. Vedle nejnovějších vozů se můžete těšit i na bohatý doprovodný program, zahrnující koncerty známých kapel, autogramiády významných osobností a besedy redaktorů Světa motorů na zajímavá témata. Podrobnější program přineseme za pár dnů.

Za volantem Škody Octavia RS Combi 2.0 TSI: Kabel nechte Bruselu, berte tuhle!

Škoda Octavia RS Combi 2.0 TSI

Vyzkoušeli jsme Škodu Octavia RS. Tu správnou Škodu Octavia RS. A tady je pár důvodů, proč byste se měli zajímat právě o verzi, o které si dnes budeme povídat.

včera | Jan Mička | 80 příspěvků
Za volantem Škody Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW): To nejlepší z Mladé Boleslavi?

Škoda Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW)

S novou Škodou Octavia Scout jsme poprvé jezdili už v pondělí, o dojmy se však můžeme podělit až teď. Jak jezdí s nejsilnějším a v současnosti jediným dostupným motorem v Česku?

3.  12.  2020 | Jan Mička | 106 příspěvků
TEST Range Rover P400 Autobiography: Další důvod, proč se stát milionářem

Range Rover P400

Range Rover není autem pro každého, ale každý by si ho měl zkusit. Nyní má nový motor o výkonu 400 koní s hybridní technikou. Jaký je?

29.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 61 příspěvků