Přípravy na výstavu Auta na náplavce jsou v plném proudu! Na konci srpna přinese vše, na co jste zvyklí

Řada akcí s automobilovou tématikou letos musela být zrušena nebo přesunuta na jiný termín. Přípravy čtvrtého ročníku výstavy Auta na náplavce však pokračují.

Kvůli epidemii koronaviru mají těžkou hlavu i pořadatelé automobilových akcí. Jen pár dnů před zahájením byl zrušen letošní autosalon v Ženevě, neproběhnou ani autosalony v Detroitu a v Paříži a závody formulí a motocyklů se letos jely pouze virtuálně. Přísná vládní opatření se dotkla i kulturních akcí v Česku, přípravy tradiční výstavy Auta na náplavce, kterou pořádá partnerský časopis Svět motorů, však nadále pokračují.

Nestihli jste zahájení výstavy Auta na náplavce? Podívejte se, jak probíhalo!

Nestihli jste zahájení výstavy Auta na náplavce? Podívejte se, jak probíhalo!

Letos je v plánu již čtvrtý ročník výstavy, která v uplynulých letech přilákala na oba břehy Vltavy mezi Palackého a Železniční most stovky tisíc návštěvníků. I tentokrát se má akce uskutečnit o posledním srpnovém víkendu a (od čtvrtka 27. srpna do neděle 30. srpna) a vstupné bude opět zdarma.

U Vltavy budou burácet americké vozy! Už od zítřka na výstavě Auta na náplavce

U Vltavy budou burácet americké vozy! Už od zítřka na výstavě Auta na náplavce

Organizátoři v současnosti jednají o účasti s významnými dovozci a výrobci automobilů v České republice. Vedle nejnovějších vozů se můžete těšit i na bohatý doprovodný program, zahrnující koncerty známých kapel, autogramiády významných osobností a besedy redaktorů Světa motorů na zajímavá témata. Podrobnější program přineseme za pár dnů.

Minitest Dacia Duster 1.0 TCe Prestige: V plné výbavě za cenu holé Fabie Combi!

Dacia Duster 1.0 TCe

Druhá Dacie Duster není žádnou horkou novinkou. Novinkou je ale akční ceník. SUV od Dacie totiž aktuálně můžete mít za necelých 220 tisíc, s plnou výbavou za 326.900 Kč. Vždy to ale bude tříválec s předním pohonem. Dává smysl?

31.  5.  2020 | Petr Schnagl | 112 příspěvků
První jízda s novým Seatem Leon 1.5 TSI: Tak dobrý, že vás dostane na kolena

Seat Leon 1.5 TSI ACT 110 kW

První dostaveníčko s novou generací Seatu Leon považujme za hodně letmé seznámení. Vyzkoušeli jsme benzinovou patnáctistovku s manuálem, největší radost nám však dělal podvozek.

28.  5.  2020 | Jan Mička | 52 příspěvků
Minitest Hyundai Kona Hybrid Premium: Příští zastávka Spořilov?

Hyundai Kona Hybrid Premium

Hyundai má talent snad na všechno. Umí rodinná, sportovní i užitková auta. Jak se mu ale povedl hybridní crossover?

24.  5.  2020 | Vladimír Kadera | 76 příspěvků