Auta na náplavce: Těšte se na vodíkový Hyundai, XCeed či unikátní Škodu!

Třetí ročník výstavy Auta na náplavce hlásí rekordní účast automobilek. Chybět nebude ani program pro celou rodinu a populární hudební doprovod.

Další ročník již tradiční výstavy aut, kterou pořádá partnerský časopis Svět motorů na pražské náplavce, se koná za necelé dva měsíce. Do kalendáře si zapište datum 29.8. až 1.9, připravte si fotoaparáty, a hlavně dotazy na zástupce šestadvaceti značek, které se letošního, v pořadí již třetího ročníku, účastní.

Nová Kia XCeed oficiálně: To nej z Žiliny poprvé uvidíte na pražské náplavce!

Nová Kia XCeed oficiálně: To nej z Žiliny poprvé uvidíte na pražské náplavce!

Rekordní účast značek jde ruku v ruce se spoustou zajímavých modelů, které budou na náplavce k vidění. Za zmínku nepochybně stojí nová Kia Xceed, městský crossover, který budete mít možnost spatřit ještě před tím, než za jeho volant usednou novináři v rámci dynamické prezentace pořádané ve Francii. Proběhne hned po Autech na náplavce a my na ní nebudeme chybět.

Na stánek automobilky Hyundai přijede po vlastní ose až z Bruselu vodíkový model Nexo. Pro jihokorejskou automobilku půjde o českou výstavní premiéru, takže nás zcela jistě zasype novinkami a z rukávu vytáhne nejeden trumf. Vozy ostré rodiny N jsou jistota.

Jak schopný je Hyundai Nexo vysavač? Za měsíc vyčistil 918 kg vzduchu!

Jak schopný je Hyundai Nexo vysavač? Za měsíc vyčistil 918 kg vzduchu!

Domácí značka Škoda představí očekávaný crossover Kamiq, který po technické stránce vychází z hatchbacku Scala. Nepůjde však o hlavní hvězdu stánku. Pozornost na sebe zcela jistě strhne studie Škoda Vision iV, kterou jsme už měli možnost řídit. Očekávat můžete i premiéru modernizovaného Mitsubishi ASX, francouzské hvězdy Renaultu Clio, a portfolio představí také značka SsangYong, která se nedávno vrátila na český trh.

Opět se můžete těšit na zábavu pro celou rodinu. O čtvrteční hudební doprovod se postará kapela Mirai, v pátek zazpívá Thom Artway a sobotní stage bude patřit skupině Mandrage. Nenechejte si ujít ani zajímavé přednášky - o technice bude povídat expert Světa motorů Martin Vaculík. S sebou si vezměte jen drobné na občerstvení. Vstupné na celou akci je totiž zdarma!

Auta na náplavce 2019: Důležité info

Místo konání:

Smíchovská náplavka a Rašínovo nábřeží, mezi Železničním a Palackého mostem

Otevírací doba expozic:

Čtvrtek 29. srpna 16:00 - 22:00
Pátek 30. srpna 10:00 - 22:00
Sobota 31. srpna 10:00 - 22:00
Neděle 1. září 10:00 - 18:30

Podrobnější informace včetně kompletního programu budou následovat

Auta na náplavce 2019

Auta na náplavce je unikátní výstava časopisu Svět motorů. Na konci letních prázdnin 2019 proběhne již třetí ročník. Stejně jako v předchozím roce bude výstava rozprostřena na obou březích Vltavy v prostoru mezi Palackého a Železničním mostem.

Auta na náplavce 2019: První podrobnosti

Starší ročníky:
Auta na náplavce 2018
Auta na náplavce 2017

TEST Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI: Když dva nedělají totéž

Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI

Opel Combo pochází z kvarteta rodných bratrů, kteří se s obměnami prodávají pod značkami PSA i Toyoty. Je tedy nasnadě, že v odpovídajících verzích se nebudou výrazně lišit. Což je do značné míry pravda, avšak rozdíly se najdou a užitková verze se od osobních modelů liší víc, než by se na první pohled zdálo.

včera | Petr Schnagl | 9 příspěvků
Za volantem nového Audi A4: S4 TDI má neskutečnou sílu, TDI Evo zase spotřebu

Audi A4 2.0 TDI Evo a S4 TDI (první svezení)

Nejúspěšnější model automobilky Audi, A4, slaví v letošním roce 25 let od začátku výroby. Facelift je ideálním dárkem, obzvláště když se nezaměřil pouze na změnu vzhledu.

17.  7.  2019 | Jan Mička | 69 příspěvků
TEST Mazda 3 Skyactiv-D (85 kW): Válka proti mainstreamu

Mazda 3 Skyactiv-D

Vpředu nijak zvlášť výkonný diesel, vzadu torzní příčka, mezigeneračně vyšší hmotnost a základní cena téměř 600 tisíc. Skoro se chce říct, že tohle už nezachrání ani ta hezká tvářička. Až na to, že nová trojka je něčím víc než jen neobyčejně vypadajícím hatchbackem.

16.  7.  2019 | Miro Mihálik | 59 příspěvků