Auta se vrátí na náplavku! Unikátní výstava Světa motorů proběhne na konci prázdnin

Výstava Auta na náplavce, kterou pořádá partnerský časopis Svět motorů, se na oba břehy Vltavy vrátí již potřetí. Přinášíme první podrobnosti.

Auta na náplavce je akce, která v České republice nemá obdoby. V době, kdy popularita klasických autosalonů uvadá, totiž vsadila na neotřelý koncept a přináší nejnovější automobily přímo mezi lidi. Výstava, kterou pořádá partnerský časopis Svět motorů, se stala hitem a letos se na oba břehy Vltavy vrátí již potřetí.

Auta na náplavce 2018: Projděte s námi jedenáct českých premiér!

Auta na náplavce 2018: Projděte s námi jedenáct českých premiér!

Stejně jako v minulých letech proběhne výstava Auta na náplavce o posledním srpnovém víkendu. Mezi Železničním a Palackého mostem bude k vidění zhruba 120 automobilů a více než 25 automobilových značek, včetně korejské automobilky SsangYong, která se nedávno vrátila na český trh. Poprvé se na náplavce ukážou také vozy Hyundai.

TEST SsangYong Rexton G4 2.2 e-XDi 4x4 AT: Volání divočiny!

TEST SsangYong Rexton G4 2.2 e-XDi 4x4 AT: Volání divočiny!

Otevření expozic proběhne ve čtvrtek 29. srpna v 16:00, slavnostní zahájení výstavy je plánováno na 20:00 společně s koncertem skupiny Mirai. Stánky budou během prvního dne otevřeny do 22 hodin. V pátek a v sobotu je výstava otevřena od 10:00 do 22:00, v neděli potrvá od 10:00 do 18:30.

Autosalon Ženeva 2019: Velká fotogalerie z 1. dne. Nic není jako dřív!

Autosalon Ženeva 2019: Velká fotogalerie z 1. dne. Nic není jako dřív!

Stejně jako v minulých letech je vstup zdarma, navíc nepůjde jen o samotné automobily. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program plný koncertů a besed redaktorů Světa motorů s odborníky na motorismus, nouze nebude ani o skvělé občerstvení. Mezi oběma břehy Vltavy bude navíc zajištěn bezplatný převoz. Zábava na poslední prázdninové dny tedy bude zajištěna se vším všudy!

Auta na náplavce 2019: Úvodní informace

Místo konání:

Smíchovská náplavka a Rašínovo nábřeží, mezi Železničním a Palackého mostem

Otevírací doba expozic:

Čtvrtek 29. srpna 16:00 - 22:00
Pátek 30. srpna 10:00 - 22:00
Sobota 31. srpna 10:00 - 22:00
Neděle 1. září 10:00 - 18:30

Podrobnější informace včetně kompletního programu budou následovat

 

TEST Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG R-Line: Důležitá módní záležitost

VW T-Cross 1.0 TSI DSG

Volkswagen rozštěpil Polo na dva samostatné modely. Oplastované CrossPolo je minulostí a jeho pozici zastoupila novinka jménem T-Cross. Nabízí kromě zvýšené stavby karoserie ještě něco?

včera | Miro Mihálik | 38 příspěvků
První svezení se Seatem Leon TGI 1.5 TSI. Pod 1 Kč/km i s větším motorem?

Seat Leon TGI (první svezení)

České ceny Seatu Leon TGI po modernizaci pohonného ústrojí známe už od ledna letošního roku. Nyní došlo i na první kilometry za volantem a zdá se, že na dosavadních výhodách se vůbec nic nezměnilo.

11.  6.  2019 | Jan Mička | 15 příspěvků
První jízda: Range Rover Velar SVA. Pětilitrový V8 jako střed vašeho vesmíru

Range Rover Velar SVA (první svezení)

Do vymazleného Range Roveru Velar nacpali inženýři divize SVO svůj klasický osmiválec a na silnicích nad Barcelonou se nás snažili přesvědčit, proč tento recept dává smysl. Dobrá, přesvědčovat nás zrovna nemuseli…

10.  6.  2019 | Daniel Fuglevič | 11 příspěvků