Aurus kabriolet spatřen v Moskvě. Je to poslední dílek ruské skládačky

První dvoudveřová varianta luxusní ruské flotily je již na cestě. Ukáže se při příležitosti důležité oslavy.

Není to tak dávno, co ruská automobilka Aurus vypustila do světa oficiální fotografie již třetí karosářské verze, modelu Arsenal. Po obřím MPV nyní následují první fotografie poslední varianty, a sice kabrioletu. Značka vytáhla do ulic dva testovací prototypy v rámci příprav na Den Vítězství a někdo pohotový z publika to nafilmoval.

Aurus Arsenal: Obří Putinovo MPV na nových fotkách + další ruské překvápko

Aurus Arsenal: Obří Putinovo MPV na nových fotkách + další ruské překvápko

Vozy byly spatřeny při jízdě po Rudém náměstí v centru hlavního města. I když jsou automobily ještě stále zahalené, jejich podobu si už určitě umíte představit. Designově by se kabriolet od sedanu zas tolik lišit neměl. Minimálně spolu budou sdílet přední masku.

Zrcadlit by se podle všeho měla i soustava pohonného ústrojí. Vždyť všechny karosářské verze vozů Aurus sdílejí stejnou platformu. Není tedy důvod, aby se ani zde neobjevilo osmiválcové biturbo s výkonem 440 kW (598 koní) a elektromotorem o výkonu 62 koní, třeba se ale dočkáme překvapení.

Aurus Senat poprvé (a zřejmě i naposled) naživo. Má ho i Vladimir Putin!

Aurus Senat poprvé (a zřejmě i naposled) naživo. Má ho i Vladimir Putin!

S kabrioletem tak bude flotila vozů Aurus kompletní. Na oficiální odhalení si ale budeme muset ještě počkat. K tomu by mělo dojít na Den Vítězství, čili 8. května, kdy se oslavuje konec druhé světové války. A že bude co odhalovat, zatím totiž nevíme ani přesný název auta.

TEST Range Rover Evoque P250: Stojí tvrdohlavý nezmar za skoro 2 miliony?

Range Rover Evoque P250

Range Rover si prostě nedá říct a i do městského crossoveru nabízí všemožnou výbavu do terénu. Je tolik kilogramů navíc opravdu potřeba? A poradí si s tím mild-hybridní pohon?

21.  7.  2019 | Vladimír Kadera | 16 příspěvků
TEST Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI: Když dva nedělají totéž

Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI

Opel Combo pochází z kvarteta rodných bratrů, kteří se s obměnami prodávají pod značkami PSA i Toyoty. Je tedy nasnadě, že v odpovídajících verzích se nebudou výrazně lišit. Což je do značné míry pravda, avšak rozdíly se najdou a užitková verze se od osobních modelů liší víc, než by se na první pohled zdálo.

18.  7.  2019 | Petr Schnagl | 11 příspěvků
Za volantem nového Audi A4: S4 TDI má neskutečnou sílu, TDI Evo zase spotřebu

Audi A4 2.0 TDI Evo a S4 TDI (první svezení)

Nejúspěšnější model automobilky Audi, A4, slaví v letošním roce 25 let od začátku výroby. Facelift je ideálním dárkem, obzvláště když se nezaměřil pouze na změnu vzhledu.

17.  7.  2019 | Jan Mička | 69 příspěvků