Aurus kabriolet spatřen v Moskvě. Je to poslední dílek ruské skládačky

První dvoudveřová varianta luxusní ruské flotily je již na cestě. Ukáže se při příležitosti důležité oslavy.

Není to tak dávno, co ruská automobilka Aurus vypustila do světa oficiální fotografie již třetí karosářské verze, modelu Arsenal. Po obřím MPV nyní následují první fotografie poslední varianty, a sice kabrioletu. Značka vytáhla do ulic dva testovací prototypy v rámci příprav na Den Vítězství a někdo pohotový z publika to nafilmoval.

Aurus Arsenal: Obří Putinovo MPV na nových fotkách + další ruské překvápko

Aurus Arsenal: Obří Putinovo MPV na nových fotkách + další ruské překvápko

Vozy byly spatřeny při jízdě po Rudém náměstí v centru hlavního města. I když jsou automobily ještě stále zahalené, jejich podobu si už určitě umíte představit. Designově by se kabriolet od sedanu zas tolik lišit neměl. Minimálně spolu budou sdílet přední masku.

Zrcadlit by se podle všeho měla i soustava pohonného ústrojí. Vždyť všechny karosářské verze vozů Aurus sdílejí stejnou platformu. Není tedy důvod, aby se ani zde neobjevilo osmiválcové biturbo s výkonem 440 kW (598 koní) a elektromotorem o výkonu 62 koní, třeba se ale dočkáme překvapení.

Aurus Senat poprvé (a zřejmě i naposled) naživo. Má ho i Vladimir Putin!

Aurus Senat poprvé (a zřejmě i naposled) naživo. Má ho i Vladimir Putin!

S kabrioletem tak bude flotila vozů Aurus kompletní. Na oficiální odhalení si ale budeme muset ještě počkat. K tomu by mělo dojít na Den Vítězství, čili 8. května, kdy se oslavuje konec druhé světové války. A že bude co odhalovat, zatím totiž nevíme ani přesný název auta.

TEST Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC: Když vám auto vybírá peněženka

Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC

Kategorie aut, která se dají koupit do tří set tisíc korun, se pomalu ale jistě zužuje. Kvůli novým povinným bezpečnostním systémům navíc můžeme očekávat zdražení napříc celým segmentem. Mitsubishi Space Star se však ještě drží v přijatelných mezích.

včera | Vladimír Kadera | 4 příspěvky
TEST Audi Q3 35 TDI S tronic: Když nemůže, tak přidej!

Audi Q3 35 TDI S tronic

Příbuznost minulé a nové generace Audi Q3 byste možná na první pohled netipovali. Až tak se kompaktní SUV změnilo. Otázkou zůstává, o kolik výš dokáže novinka posunout standardy nastolené předchůdcem.

19.  4.  2019 | Jan Mička | 70 příspěvků
První jízda se Suzuki Swift Sport: Je to žlutý ďábel za super peníze!

Suzuki Swift Sport (první svezení)

„No konečně, ty malej rošťáku“, vypadlo ze mě ihned po nasednutí. Tohle auto je totiž naprosto skvělý způsob, jak utratit půl milionu.

14.  4.  2019 | Vladimír Kadera | 36 příspěvků