Aurus kabriolet spatřen v Moskvě. Je to poslední dílek ruské skládačky

První dvoudveřová varianta luxusní ruské flotily je již na cestě. Ukáže se při příležitosti důležité oslavy.

Není to tak dávno, co ruská automobilka Aurus vypustila do světa oficiální fotografie již třetí karosářské verze, modelu Arsenal. Po obřím MPV nyní následují první fotografie poslední varianty, a sice kabrioletu. Značka vytáhla do ulic dva testovací prototypy v rámci příprav na Den Vítězství a někdo pohotový z publika to nafilmoval.

Aurus Arsenal: Obří Putinovo MPV na nových fotkách + další ruské překvápko

Aurus Arsenal: Obří Putinovo MPV na nových fotkách + další ruské překvápko

Vozy byly spatřeny při jízdě po Rudém náměstí v centru hlavního města. I když jsou automobily ještě stále zahalené, jejich podobu si už určitě umíte představit. Designově by se kabriolet od sedanu zas tolik lišit neměl. Minimálně spolu budou sdílet přední masku.

Zrcadlit by se podle všeho měla i soustava pohonného ústrojí. Vždyť všechny karosářské verze vozů Aurus sdílejí stejnou platformu. Není tedy důvod, aby se ani zde neobjevilo osmiválcové biturbo s výkonem 440 kW (598 koní) a elektromotorem o výkonu 62 koní, třeba se ale dočkáme překvapení.

Aurus Senat poprvé (a zřejmě i naposled) naživo. Má ho i Vladimir Putin!

Aurus Senat poprvé (a zřejmě i naposled) naživo. Má ho i Vladimir Putin!

S kabrioletem tak bude flotila vozů Aurus kompletní. Na oficiální odhalení si ale budeme muset ještě počkat. K tomu by mělo dojít na Den Vítězství, čili 8. května, kdy se oslavuje konec druhé světové války. A že bude co odhalovat, zatím totiž nevíme ani přesný název auta.

TEST Seat Leon 1.5 eTSI (110 kW) DSG: Můj brácha má prima bráchu

Seat Leon 1.5 eTSI (110 kW) DSG

S kompakty na platformě MQB Evo se v posledních měsících roztrhl pytel. Dnes si řekneme více o novém Seatu Leon, který dorazil do testu v podobné konfiguraci jako nedávno Volkswagen Golf. Mohou se oba sourozenci v zásadních věcech vůbec lišit?

dnes | Jan Mička | 10 příspěvků
TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

10.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 84 příspěvků
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků