Putinův Aurus kabriolet bez maskování. Tohle auto nadělá spoustu parády

Rusové se zřejmě s utajováním svým automobilů moc nepářou. Odmaskovaný vládní kabriolet si můžete prohlédnout na prvním videu.

Už jsme vás informovali o tom, že ruská automobilka Aurus chystá čtvrtý model. Sedan, limuzínu a MPV doplní i luxusní kabriolet. Jeho premiéra proběhne v Den vítězství, čili 9. května, den po ukončení druhé světové války.

Aurus Senat poprvé (a zřejmě i naposled) naživo. Má ho i Vladimir Putin!

Aurus Senat poprvé (a zřejmě i naposled) naživo. Má ho i Vladimir Putin!

Očekávaná novinka byla spatřena již minulý týden při přípravách vojenské přehlídky. Tehdy ale ještě pečlivě maskovaná. Nyní si můžete vůz prohlédnout bez maskování, i když zatím neoficiálně. Ve videu, které najdete pod textem, jsou zachyceny dva vozy. Přesně, jak jsme asi všichni předpokládali, se podoba nového Aurusu od designového jazyka značky neliší.

Aurus Arsenal: Obří Putinovo MPV na nových fotkách + další ruské překvápko

Aurus Arsenal: Obří Putinovo MPV na nových fotkách + další ruské překvápko

Zatím není jisté, jestli bude Aurus kabriolet určen také k prodeji obyčejným smrtelníkům, stejně jako verze sedan, nebo jde pouze o zakázkovou výrobu pro ruskou vládu. Na oficiální představení, při kterém se možná dozvíme více detailů, si musíme počkat až do vojenské přehlídky na začátku května.

TEST RAM 1500 Longhorn 5.7 V8 HEMI: Hustý pracant i Rolls-Royce zároveň

RAM 1500 Longhorn HEMI

Americká auta jsou na českých silnicích stále docela úkazem. Jasným králem mezi nimi je RAM 1500, který jsme vyzkoušeli v kovbojské výbavě Longhorn a s pořádným motorem V8 pod kapotou!

včera | Vladimír Kadera | 69 příspěvků
TEST Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG 1st Edition: Sesazený král Evropy vrací úder

Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG

Přestože se nový Volkswagen Golf tváří jako ten minulý, ve skutečnosti prošel komplexní proměnou. Spoléhá na elektrifikaci a přijel se zcela novým pojetím interiéru. Všechno to přináší zajímavé výhody, ale také jisté nevýhody.

1.  4.  2020 | Jan Mička | 60 příspěvků
Se Škodou Octavia 2.0 TDI Evo poprvé v Česku: Musí být nejlepší. Daří se jí to?

Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Evo

Novou generaci Škody Octavia jsme poprvé vyzkoušeli rovnou na českých silnicích. Kombi s motorem 2.0 TDI Evo se tváří jako ideální služebák, navíc model jako takový nemá v rámci automobilky jednoduché poslání.

27.  3.  2020 | Jan Mička | 147 příspěvků