Putinův Aurus kabriolet bez maskování. Tohle auto nadělá spoustu parády

Rusové se zřejmě s utajováním svým automobilů moc nepářou. Odmaskovaný vládní kabriolet si můžete prohlédnout na prvním videu.

Už jsme vás informovali o tom, že ruská automobilka Aurus chystá čtvrtý model. Sedan, limuzínu a MPV doplní i luxusní kabriolet. Jeho premiéra proběhne v Den vítězství, čili 9. května, den po ukončení druhé světové války.

Aurus Senat poprvé (a zřejmě i naposled) naživo. Má ho i Vladimir Putin!

Aurus Senat poprvé (a zřejmě i naposled) naživo. Má ho i Vladimir Putin!

Očekávaná novinka byla spatřena již minulý týden při přípravách vojenské přehlídky. Tehdy ale ještě pečlivě maskovaná. Nyní si můžete vůz prohlédnout bez maskování, i když zatím neoficiálně. Ve videu, které najdete pod textem, jsou zachyceny dva vozy. Přesně, jak jsme asi všichni předpokládali, se podoba nového Aurusu od designového jazyka značky neliší.

Aurus Arsenal: Obří Putinovo MPV na nových fotkách + další ruské překvápko

Aurus Arsenal: Obří Putinovo MPV na nových fotkách + další ruské překvápko

Zatím není jisté, jestli bude Aurus kabriolet určen také k prodeji obyčejným smrtelníkům, stejně jako verze sedan, nebo jde pouze o zakázkovou výrobu pro ruskou vládu. Na oficiální představení, při kterém se možná dozvíme více detailů, si musíme počkat až do vojenské přehlídky na začátku května.

Minitest Honda HR-V 1.5 VTEC Sport: Uhájí vyšší cenu slušnou dynamikou?

Honda HR-V 1.5 VTEC Sport

Honda se rozhodla ještě více zatraktivnit svůj crossover HR-V a jeho nabídku rozšířila i o verzi Sport. Podívali jsme se jí na zoubek s převodovkou CVT i s klasickou šaltpákou.

17.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

15.  10.  2019 | Miro Mihálik
TEST Peugeot 508 SW GT 2.0 BlueHDi EAT8: Cena za design

Peugeot 508 SW GT 2.0 HDi EAT8

Kombi varianta nové 508 je pohledný a jemně avantgardní vůz, však také po zásluze získal letos ocenění Red Dot Design Award. Není to ale jediná jeho cena za design. Cenu za design totiž zaplatí i zákazníci. Jak fakticky, tak především v přeneseném významu.

13.  10.  2019 | Petr Schnagl | 105 příspěvků