Putinův Aurus kabriolet bez maskování. Tohle auto nadělá spoustu parády

Rusové se zřejmě s utajováním svým automobilů moc nepářou. Odmaskovaný vládní kabriolet si můžete prohlédnout na prvním videu.

Už jsme vás informovali o tom, že ruská automobilka Aurus chystá čtvrtý model. Sedan, limuzínu a MPV doplní i luxusní kabriolet. Jeho premiéra proběhne v Den vítězství, čili 9. května, den po ukončení druhé světové války.

Aurus Senat poprvé (a zřejmě i naposled) naživo. Má ho i Vladimir Putin!

Aurus Senat poprvé (a zřejmě i naposled) naživo. Má ho i Vladimir Putin!

Očekávaná novinka byla spatřena již minulý týden při přípravách vojenské přehlídky. Tehdy ale ještě pečlivě maskovaná. Nyní si můžete vůz prohlédnout bez maskování, i když zatím neoficiálně. Ve videu, které najdete pod textem, jsou zachyceny dva vozy. Přesně, jak jsme asi všichni předpokládali, se podoba nového Aurusu od designového jazyka značky neliší.

Aurus Arsenal: Obří Putinovo MPV na nových fotkách + další ruské překvápko

Aurus Arsenal: Obří Putinovo MPV na nových fotkách + další ruské překvápko

Zatím není jisté, jestli bude Aurus kabriolet určen také k prodeji obyčejným smrtelníkům, stejně jako verze sedan, nebo jde pouze o zakázkovou výrobu pro ruskou vládu. Na oficiální představení, při kterém se možná dozvíme více detailů, si musíme počkat až do vojenské přehlídky na začátku května.

Za volantem Porsche Cayenne Coupé: Podvozek už zase čaruje a kouzlí!

Porsche Cayenne Coupé (první svezení)

Méně auta, praktičnosti i místa na zadních sedadlech, ale zato s vyšší cenou. To je ve zkratce druhá karosářská verze modelu Cayenne s poněkud nepatřičným přídomkem Coupé, která právě zakotvila na českém trhu. Ideální příležitost svézt se…

dnes | Miro Mihálik
TEST Range Rover Evoque P250: Stojí tvrdohlavý nezmar za skoro 2 miliony?

Range Rover Evoque P250

Range Rover si prostě nedá říct a i do městského crossoveru nabízí všemožnou výbavu do terénu. Je tolik kilogramů navíc opravdu potřeba? A poradí si s tím mild-hybridní pohon?

21.  7.  2019 | Vladimír Kadera | 16 příspěvků
TEST Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI: Když dva nedělají totéž

Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI

Opel Combo pochází z kvarteta rodných bratrů, kteří se s obměnami prodávají pod značkami PSA i Toyoty. Je tedy nasnadě, že v odpovídajících verzích se nebudou výrazně lišit. Což je do značné míry pravda, avšak rozdíly se najdou a užitková verze se od osobních modelů liší víc, než by se na první pohled zdálo.

18.  7.  2019 | Petr Schnagl | 11 příspěvků