Audi vybavilo svůj model Q7 S-line kabátkem

Dá se říci, že bylo jen otázkou času, kdy nový model Q7 dostane sportovní paket, který se u Audi označuje jako S-line. Nyní se očekávání přeměnilo v realitu. Jak tedy vypadá sportovně laděný kabát pro tento SUV předznamenávající přichod sportovní verze S7?
Audi vybavilo svůj model Q7 S-line kabátkem

Audi Q7 je na trhu teprve pár týdnů a automobilka Audi z něho má velkou radost. Prodeje pomalu stoupají a i budoucnost vypadá velmi slibně. Pro nové zákazníky tak Audi připravilo S-line paket. Ten bude k dostání k motoru 3,0 TDI a také k osmiválci 4,2 FSI.

Nebyl by to sport paket, pokud by auto nedostalo pořádná kola. Ty mají v případě Q7 rozměr 20" nebo 21" a jsou pochopitelně z lehké slitiny. Na 20" kolech nejdete pneu o rozměru 275/45. Mimo kola dostane Q7 S-line i modifikovaný podvozek, který je o 10 mm blíže zemi a je také mírně přitvrzený, aby byl dosažen větší sportovní pocit. Mimo tyto funkční úpravy prošel vůz úpravou také vzhledu. Na emoce zákazníka bude působit nový přední nárazník, boční výdechy v blatnících, upravené prahy a difusor. To vše nalakováno v barvě vozu. Také paleta barev se rozrostla a to o dva další odstíny. Jsou jimi šedá Daytona a modrá Mugello, obě s perleťovým efektem.

V interiéru naleznete sportovní, elektricky stavitelná sedadla s logem S-line, která jsou provedena v kombinaci Alcantary a černé kůže. Paket dále obsahuje kůži obšitý tříramenný volant a hlavici řadičky. V interiéru naleznete také mnoho hliníkových dekorů.

Jako volitelnou výbavu tohoto paketu si můžete vybrat šestistupňový Tiptronic s pádly řazení pod volantem. Základní cena S-line bude u motoru 3,0 TDI s 20" koly 5290 euro (přibližně 155 000 Kč) a u motoru 4.2 FSI s 20" koly 2980 euro (přibližně 88 000 Kč). Tento základ obsahuje pouze úpravu podvozku a kola. Pokud budete chtít pouze externí paket, který obsahuje zmíněné upravené nárazníky, difusor, prahy atd. zaplatíte pouze 1900 euro (přibližně 56 000 Kč). Pokud zvolíte úpravu podvozku, kol i exteriéru, dostanete celkově slevu 200 euro a paket vás tedy vyjde 6990 resp. 4680 euro. Audi bude přijímat objednávky od léta 2006 a úpravy bude provádět společnost quattro GmBH.

Klepněte pro větší obrázek
Audi Q7 S line
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků