Audi v prvním pololetí

Předběžné ekonomické ukazatele naznačovaly, že pololetní výsledky automobilky Audi budou dobré, výsledky definitivní předčily všechna očekávání
Audi v prvním pololetí
Během prvních šesti měsíců prodalo Audi 368 800 vozů. V procentuálním vyjádření je to o 6,9% více než ve stejném období loňského roku.

Na německém trhu, přes všeobecný pokles, prodalo Audi 129 700 automobilů, což znamená vzrůst o 3,6% ve srovnání s prvním pololetím roku 2000. Tržní podíl Audi se tak zvýšil na 7,2%.

Dr. Franz-Josef Paefgen, předseda představenstva společnosti Audi AG, zhodnotil prodejní výsledky takto: „Naším cílem pro tento rok je poprvé překonat hranici 700 000 automobilů“

V České republice Audi prodalo za první pololetí 623 automobilů, tedy o 15% více. Pokud bude počet prodaných automobilů růst i nadále, překoná Audi i letos rekord v počtu prodaných automobilů.


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků