Audi v prvním pololetí

Předběžné ekonomické ukazatele naznačovaly, že pololetní výsledky automobilky Audi budou dobré, výsledky definitivní předčily všechna očekávání
Audi v prvním pololetí
Během prvních šesti měsíců prodalo Audi 368 800 vozů. V procentuálním vyjádření je to o 6,9% více než ve stejném období loňského roku.

Na německém trhu, přes všeobecný pokles, prodalo Audi 129 700 automobilů, což znamená vzrůst o 3,6% ve srovnání s prvním pololetím roku 2000. Tržní podíl Audi se tak zvýšil na 7,2%.

Dr. Franz-Josef Paefgen, předseda představenstva společnosti Audi AG, zhodnotil prodejní výsledky takto: „Naším cílem pro tento rok je poprvé překonat hranici 700 000 automobilů“

V České republice Audi prodalo za první pololetí 623 automobilů, tedy o 15% více. Pokud bude počet prodaných automobilů růst i nadále, překoná Audi i letos rekord v počtu prodaných automobilů.


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

dnes | Jan Mička | 3 příspěvky
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky