Audi TT R8: pojízdný schizofrenik

Nemáte dost peněz na nákup supersportovního Audi R8? Pak je zde možnost, jak mu vizuálně přiblížit levnější TT.

Toto stylingové dílo má na svědomí společnost Niche Concept, která se tuningem aut téměř nezabývá. Minimálně ne po technické stránce.

Každopádně Niche nyní představuje projekt s názvem Niche Conversion. Jedná se o Audi TT současné generace, která je po stránce stylingu přiblížená většímu, rychlejšímu, výkonnějšímu a dražšímu Audi R8. Přední i zadní nárazník jde v duchu R8 a k tomu je přidáno černé lakování za předními dveřmi, které imituje karbonové prvky na er-osmičce.

Po technické stránce se nezměnilo téměř nic. Tedy mimo použití nižšího podvozku, který pošle vůz o 20, resp. 25 mm blíže k zemi.

A kolik že koštuje tato přestavba? Něco přes 200 000 Kč, ale na druhou stranu je to nic vůči cenovému rozdílu mezi TT a R8...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Niche Conversion pro Audi TT

 

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků