11
Fotogalerie

Audi SQ7 v zápřahu, nový VW Tiguan i ojetý Peugeot 508 SW. Sledujte nový televizní Svět motorů!

Dnes pro vás máme opět jednu i dvě stopy, a také rovnou dvě celebrity!

V dnešním televizním Světě motorů se nejprve podíváme na Audi SQ7, které přezbrojilo z naftového osmiválce na benzinový. Výkon narostl, ale přišel o porci točivého momentu. Jak se to projevilo na jízdě a především na spotřebě? Hned poté přesedláme na jednu stopu, Martin Karlík má pro vás totiž řešení pro stále horší dopravu, a to nejen v Praze - skútr. Víte, že ho můžete řídit i s řidičským oprávněním skupiny B?

A Martin Karlík pro vás má ještě něco, popovídá si totiž s Davidem Matáskem, který je fanouškem italských skútrů Vespa. Možná se budete divit, kolik jich doma má. Tomáš Dusil se podívá na zoubek ojetému kombíku z Francie - Peugeotu 508 SW. Může vás něčím tento nonšalantní bonviván překvapit?

A u celebrit ještě chvilku zůstaneme, protože David Šprincl si popovídá se zpěvákem Michalem Hrůzou. Jaký je zakladatel kapely Ready Kirken řidič? A na závěr si dáme opět test vozu, tentokrát to bude zbrusu nový Volkswagen Tiguan, na který se podívá Honza Mička. Odpoví vám třeba na to, co je to Volič jízdních zážitků.

Takže nezapomeňte, dnes ve 20:30 na televizní stanici Nova Action. Pokud nestihnete premiéru, můžete si na Nova Action pustit také reprízu. Po televizní premiéře každého dílu se můžete na pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

Svět motorů TV

Nejpopulárnější český magazín míří na televizní obrazovky! Svět motorů představuje a testuje každý týden novinky na trhu, ale také pečlivě zkouší ojeté vozy, seznamuje vás s výjimečnými stroji, radí v oblasti práva a dopravy a taky neotřele pobaví.

Sledujte na Nova Action a Voyo

Televizní Svět motorů vysílá stanice Nova Action každou středu ve 20:30. Pokud nestihnete premiéru, můžete si na Nova Action pustit také reprízu.

Po televizní premiéře každého dílu se můžete na televizní pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

Doporučujeme

Články odjinud