Audi rozšiřuje sériovou výbavu A6

Automobilka Audi připravila pro své modely A6 a A6 Avant speciální akční nabídku, která se zaměřila na rozšíření sériové výbavy. Všechny modely A6 nyní dostanou k šestiválcovým motorům standardně xenonové světlomety, tempomat a 17" kola z lehké slitiny a to bez navýšení ceny.

Ve spolupráci s leasingovou společností ŠkoFIN připravila automobilka navíc nabídku financování a to jak leasingem tak úvěrem s roční procentní sazbou nákladů (RPSN) do 6 procent. Součástí financování je i pojištění, které zahrnuje povinné ručení, havarijní pojistku a pojištění čelního skla. Splátka předem je možná od 25 do 70 procent a délka financování  36, 42, 48, 54 nebo 60 měsíců.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků