Audi Q7: zpomalená premiéra (první fotografie)

Audi se již delší dobu netají tím, že připravuje nové SUV se jménem Q7. To bude mít premiéru v druhé polovině tohoto roku, výroba začne na jeho konci. Q7 bude postaveno na platformě Volkswagenu Touareg, designovým základem bude koncept Pikes Peak, který byl představen na detroitském autosalonu v lednu 2003. Výroba bude probíhat v Bratislavě stejně jako výroba Volkswagenu Touareg. Později se objeví i menší SUV s označením Q5, které bude postaveno na platformě A4 nové generace. Q7 bude delší než Touareg, za příplatek si budete moci pořídit třetí řadu sedadel.

Tip: Starší informace o připravované novince Audi Q7 vč. seznamu motorů

Už nyní Audi na svém webu spustila prezentaci ukazující základní obrysové linie novinky. Na posledním obrázku je pak výřez z prezentace, který jsem v grafickém editoru hodně zesvětlil. Na něm už je toho k vidění více.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Starší špionážní fotografie

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Foto © Automedia

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků