Audi Q7 s naftou plní americké emisní normy a bude se v USA prodávat

Nové a velké SUV automobilky Audi Q7 se nejpozději za dva roky objeví s naftovými motory i ve Spojených státech. Většina automobilek nenasazuje naftové motory ve svých amerických modelech, protože tamní přísné emisní limity a méně kvalitní nafta neumožňují vůz legálně prodávat. Audi však upravila naftový motor 3,0 TDI natolik, že i přes výše zmíněné splní emisní limity ve více než 45 státech Unie. Do roku 2008, kdy se má naftové Audi Q7 objevit v USA, však prý bude plnit limity i ve zbývajících státech a tak prodejům nebude již nic bránit. Jsme zvědavi.
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků