Audi Q7: první oficiální foto

Shodou okolností den po publikování velkého článku o novém sedmimístném SUV Q7 zveřejnila automobilka Audi první oficiální fotografii, zatím jen přední části vozu. Už dříve byla uvolněna fotografie částečně maskovaného vozu při jízdě v pouští současně se „zaprášeným“ videem. Audi se uchyluje k poměrně zajímavé praxi, informace a obrázky novinky zveřejňuje pěkně po kouscích, aby co nejvíce naladila veřejnost. Audi asi ani jinou šanci nemá, po sérii různých špionážních fotografií už byla stejně finální podoba vozu odhalena. Výstavní premiéru bude mít Q7 na frankfurtském autosalonu.

Tip: Podrobné informace o Q7, novinky Audi až do roku 2007, video jízdy v poušti

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Starší foto z pouště --- První fotografie bez maskování

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 2 příspěvky
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 33 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků