Audi Q7: nové fotografie

Nové a současně první SUV německé značky Audi, model Q7, jsme si na AutoRevue.cz představili už několikrát, zveřejnili jsme řadu špionážních fotografií, zprostředkovali první dojmy apod. Audi se novinkou nijak netají a postupně uvádí stále nové obrázky; už dříve jste se mohli podívat např. na oficiální video, na kterém se Q7 předvádí v poušti. Na nových fotografiích je Q7 sice poněkud ve tmě, jsou ale bez problému vidět základní rysy vozu.

Tip: základní informace, první dojmy a špionážní fotografie Q7 najdete v našem rozsáhlém článku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 38 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků