Audi Q7 na českém internetu

Audi Q7, napjatě očekávaný velký SUV model prestižní německé značky, v sobě jedinečným způsobem spojuje schopnosti terénního vozu s komfortem a dynamikou, které jsou vlastní sportovním limuzínám. Díky mimořádné nabídce prostoru v interiéru navíc stanovuje nové standardy pro celou svoji třídu. A přestože se tento model na českém trhu objeví až počátkem příštího roku, lze již nyní nahlédnout do zákulisí přípravy výroby a poodhalit některé z nejvýraznějších prvků nového Audi Q7.

Na brněnském Autosalonu 2005 český importér vozů Audi představí internetovou prezentaci Q7 Globe, kterou naleznete na www.audi.cz/q7 od 2. června. Internetová prezentace bude exkluzivně pouze pro registrované návštěvníky těchto speciálních stránek postupně odhalovat unikátní informace o tomto voze. Uvedením stránek www.audi.cz/q7 Audi startuje dlouhodobý projekt postupného představování nového modelu, který vyvrcholí jeho uvedením na tuzemský trh v prvním čtvrtletí roku 2006.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků