Audi Q7 na českém internetu

Audi Q7, napjatě očekávaný velký SUV model prestižní německé značky, v sobě jedinečným způsobem spojuje schopnosti terénního vozu s komfortem a dynamikou, které jsou vlastní sportovním limuzínám. Díky mimořádné nabídce prostoru v interiéru navíc stanovuje nové standardy pro celou svoji třídu. A přestože se tento model na českém trhu objeví až počátkem příštího roku, lze již nyní nahlédnout do zákulisí přípravy výroby a poodhalit některé z nejvýraznějších prvků nového Audi Q7.

Na brněnském Autosalonu 2005 český importér vozů Audi představí internetovou prezentaci Q7 Globe, kterou naleznete na www.audi.cz/q7 od 2. června. Internetová prezentace bude exkluzivně pouze pro registrované návštěvníky těchto speciálních stránek postupně odhalovat unikátní informace o tomto voze. Uvedením stránek www.audi.cz/q7 Audi startuje dlouhodobý projekt postupného představování nového modelu, který vyvrcholí jeho uvedením na tuzemský trh v prvním čtvrtletí roku 2006.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 2 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků