Audi Q7 na českém internetu

Audi Q7, napjatě očekávaný velký SUV model prestižní německé značky, v sobě jedinečným způsobem spojuje schopnosti terénního vozu s komfortem a dynamikou, které jsou vlastní sportovním limuzínám. Díky mimořádné nabídce prostoru v interiéru navíc stanovuje nové standardy pro celou svoji třídu. A přestože se tento model na českém trhu objeví až počátkem příštího roku, lze již nyní nahlédnout do zákulisí přípravy výroby a poodhalit některé z nejvýraznějších prvků nového Audi Q7.

Na brněnském Autosalonu 2005 český importér vozů Audi představí internetovou prezentaci Q7 Globe, kterou naleznete na www.audi.cz/q7 od 2. června. Internetová prezentace bude exkluzivně pouze pro registrované návštěvníky těchto speciálních stránek postupně odhalovat unikátní informace o tomto voze. Uvedením stránek www.audi.cz/q7 Audi startuje dlouhodobý projekt postupného představování nového modelu, který vyvrcholí jeho uvedením na tuzemský trh v prvním čtvrtletí roku 2006.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků