Audi Q5 se bude výrabět v Ingolstadtu

Německá automobilka Audi definitivně ukončila spekulace a oznámila, že svůj nový model Q5 bude vyrábět v Německu, konkrétně v závodě v Ingolstadtu a to již v roce 2008. Investice do výrobních prostorů dosáhnou zhruba 300 mil. eur (přibližně 8,7 mld. Kč). Mimo samotnou investici přinese nový model okolo 1 700 nových pracovních míst.

Audi tak směřuje se značnou části nových modelů právě do tohoto města. Před nedávnem oznámila, že i model A5 a supersportovní R8 bude vyrábět v této lokalitě. Mimo tuto trojici zde vyrábí Audi i modely A3, A4 a také novou generaci modelu TT.


Audi Q5 --- Ilustrace © Automedia

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků