Audi Q5 S-line: ještě více na silnice

Nové střední SUV Audi Q5 bylo představeno na konci dubna na pekingském autosalonu. Nyní přichází představení verze s paketem S-line, tedy s řadou drobností a vylepšení, která mají přinést lepší jízdní vlastnosti a také více sportovního vzhledu.

Tip: Představení Audi Q5 naleznete zde

S-line paket bude dostupný pro všechny motorizace a obsahuje vcelku tradiční položky. 20" kola z lehké slitiny, sportovní podvozek, řada exteriérových aerodynamických doplňků, sportovní sedadla potažená kůží, nebo Alcantarou s logem S-Line, nové dekorace v interiéru a mnoho dalšího.

To vše udělá z Audi Q5 ještě více silniční SUV.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Audi Q5 S-line

 

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků