Audi přichystalo inovaci motorů i pro modely A6 a A8

Německá automobilka Audi přichystala pro modelový rok řadu drobných změn pro své modely. Po nasazení silnějšího naftového motoru 2,0 TDI u A4 přišly na řadu i velké modely A6 a vrcholný model A8. Nově budou disponovat motory 4,2 V8, které budou naladěny na výkon 261 kW (355 k) (nyní 246 kW resp. 355 k). Dle dostupných informací bude těmto modelům stačit o 10 procent méně paliva a pochopitelně nabídnou také zlepšenou dynamiku. Motory by navíc měly být naladěny více sportovně a jít tak v duchu ostrého osmiválce z modelu Audi RS4.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků