Audi představuje e-tron S line ve verzi Black edition. Je stylovější i ekologičtější

Do seznamu možných výbav přibyl paket tmavých doplňků vnitřku i vnějšku. K mání je pro klasický e-tron i Sportback.

Paket Black edition si klade za cíl zdůraznit sportovní povahu modelů e-tron a e-tron Sportback. Vnějšku přidává černou masku singleframe včetně čtyř kruhů, kryty zrcátek a označení modelu. Tmavá jsou také 21“ kola Audi sport, za nimiž najdeme oranžové brzdiče. Zadní boční okna jsou zatmavená a k mání jsou nové metalické laky – Chronos grey, Glacier white a Mythos black. LED osvětlení pod dveřmi na vozovku při otevřených dveřích vykresluje nápis „e-tron black edition.“

S Audi e-tron GT quattro poprvé v Česku: Zlato, dneska se radši nemaluj

S Audi e-tron GT quattro poprvé v Česku: Zlato, dneska se radši nemaluj

Uvnitř se můžete těšit na kontrastní oranžové prošívání černých sedadel, loketních opěrek i pásů. Střed sedadel je z nového prodyšného materiálu Dinamica, který je vyroben z 45 procent z recyklovaného plastu. Můžete ale dostat také kůži Valcona.

Audi Q4 e-tron 50 quattro má české ceny. Elektrická čtyřkolka není o moc dražší

Audi Q4 e-tron 50 quattro má české ceny. Elektrická čtyřkolka není o moc dražší

Modelům e-tron a e-tron Sportback se na evropském trhu vcelku daří. Vloni šlo o nejprodávanější elektromobily německých prémiových značek s osmdesátiprocentním nárůstem oproti předchozímu roku. e-tron se také stal nejprodávanějším autem na norském trhu napříč všemi druhy paliva. V květnu byl vyroben stotisící kus.

Audi

Německá automobilka Audi patří do od roku 1964 ke koncernu Volkswagen, ve kterém má roli prémiové značky. Počátky společnosti sahají do roku 1899 a k zakladateli Augustu Horchovi.

Audi A1 •  Audi A3Audi A4Audi A5Audi A6Audi A7Audi A8Audi Q2Audi Q3Audi Q5Audi Q7Audi Q8Audi R8Audi e-tron

Dlouhodobý test Toyota Yaris 1.5 Hybrid: Zajetá! Super spotřeba je standard (1. díl)

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

S titulem evropské Auto roku 2021 (COTY) přichází velká zodpovědnost. A k tomu všemu nové Toyotě Yaris přibyl další úkol: sloužit po dobu šesti měsíců v naší redakci. Nyní přišel čas na první report.

včera | Jan Mička | 38 příspěvků
TEST Honda CR-V e:HEV 2.0 i-MMD AWD Sport Line: Šetříme, teď už implicitně

Honda CR-V e:HEV 2.0 i-MMD AWD

V této chvíli už Cé-Er-Véčko ve vlastní konfiguraci koupíte jenom jako hybrid. Absence možnosti výběru starosvětského pohonného ústrojí sice zamrzí, ale budoucím majitelům to díky dobrému fungování zřejmě vadit nebude.

18.  6.  2021 | Richard Herbich | 9 příspěvků
TEST Renault Arkana TCe 140 EDC: Velká show na skromných základech

Renault Arkana TCe 140 EDC

Stále se nemůžete rozhodnout mezi Meganem Grandtour a GrandCoupé? Řešení má automobilka ve formě SUV s tvary kupé. Prostorem nešetří, ale co vaše peněženka?

15.  6.  2021 | Richard Herbich | 12 příspěvků