Audi postaví zbraň proti BMW 1 cabrio, model A3 s otevřenou střechou

Německá automobilka Audi postupně plní své smělé plány, když chce do roku 2015 představit na čtyřicet nových modelů. Jedním z nich bude i odpověď na konkurenční BMW, které již brzy představí svůj nejmenší model řady 1 ve verzi cabrio. Audi nelení a již také pilně testuje svůj model A3 s otevřenou střechou. A3 cabrio by se mělo představit na sklonku letošního roku, popř. nejpozději na počátku příštího a do výroby by se mělo dostat v první polovině příštího roku. Na rozdíl od mnohé konkurence však nepůjde o módní coupé-cabrio s pevnou střechou, ale dostane klasickou plátěnou střechu jako větší A4.

U Audi se však nejedná o jediný model, který se objeví i jako kabriolet. Nový model, kupé A5, které je odvozeno od modelu A4, by se také mělo objevit jako kabriolet nebo roadster. Zde ovšem ještě není zcela jasné, zda půjde coupé-cabrio, nebo o klasický kabriolet v duchu ostatních modelů této automobilky.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků