Audi Pikes Peak se bude vyrábět v Bratislavě

Slovenský výrobní závod VW plánuje na konec července dvou až třítýdenní přestávku na části svých výrobních linek, aby se připravil na výrobu nového modelu Audi Pikes Peak (finální jméno může být Audi A7). Potvrdil to předseda předseda představenstva VW Slovakia, Jozef Uhrík. Novinka se však začne v Bratislavě vyrábět až koncem příštího roku.

V současné době se kousek za českými hranicemi vyrábí Volkswagen Touareg a Polo, nachází se zde i část produkce Seatu. Jen loni bylo v Bratislavě vyrobeno 281 tisíc vozů, export činil 20 procent veškerého vývozu Slovenska. Letos se plánuje překročení třistatisícové hranice, přitom 90 tisíc vozů z celé produkce by měl činit Touareg. (Zdroj: Právo)

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Studie Audi Pikes Peak ukazuje, jak bude vypadat nové SUV od Audi

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků