Audi nabídne dvojici exklusivních barev pro model RS4

Nabídka ostrého Audi RS4 se dočkala zajímavého oživení. Automobilka připravila pro tento model dvojici nových barevných paketů, které považuje za exklusivní. Pokud čekáte nějaké originální nebo jinak výjimečné barvy, budete se divit, jde o černou a bílou. Pravda, nejsou to sice obyčejné pastelové barvy a Audi jim říká Ibis White a Phantom Black, ale choutky exibicionistů znuděných oranžovými Focusy ST patrně neuspokojí.

Dva nové pakety nejsou jen o barvě karoserie, s jejich koupí dostanete i obodbně laděné provedení interiéru s čalouněním sedadel kůží Valcona v černé barvě s šedým nebo bílým prošíváním. Stejně laděné bude i obšití volantu, řadící páky a madla ruční brzdy. Podlahové koberečky budou vyvedeny v černé barvě s logem RS 4 opět v bílé nebo šedé barvě. Ke spoustě ozdob se přidá i jeden funkční prvek, sportovní odpružení Plus, které RS4 pošle o 10 mm směrem k zemi.

Řříkáte, že jde jen o kopici „kravinek” pro detailisty? Možná, ale Audi to vidí jinak a za Phantom Black paket vám vyúčtuje 6500 euro, za Ibis White paket dokonce 7200 euro.

Klepněte pro větší obrázek
Audi RS4 Ibis White paket
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků