Audi nabídne dvojici exklusivních barev pro model RS4

Nabídka ostrého Audi RS4 se dočkala zajímavého oživení. Automobilka připravila pro tento model dvojici nových barevných paketů, které považuje za exklusivní. Pokud čekáte nějaké originální nebo jinak výjimečné barvy, budete se divit, jde o černou a bílou. Pravda, nejsou to sice obyčejné pastelové barvy a Audi jim říká Ibis White a Phantom Black, ale choutky exibicionistů znuděných oranžovými Focusy ST patrně neuspokojí.

Dva nové pakety nejsou jen o barvě karoserie, s jejich koupí dostanete i obodbně laděné provedení interiéru s čalouněním sedadel kůží Valcona v černé barvě s šedým nebo bílým prošíváním. Stejně laděné bude i obšití volantu, řadící páky a madla ruční brzdy. Podlahové koberečky budou vyvedeny v černé barvě s logem RS 4 opět v bílé nebo šedé barvě. Ke spoustě ozdob se přidá i jeden funkční prvek, sportovní odpružení Plus, které RS4 pošle o 10 mm směrem k zemi.

Řříkáte, že jde jen o kopici „kravinek” pro detailisty? Možná, ale Audi to vidí jinak a za Phantom Black paket vám vyúčtuje 6500 euro, za Ibis White paket dokonce 7200 euro.

Klepněte pro větší obrázek
Audi RS4 Ibis White paket
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků