Audi na zasněžených svazích

Jméno automobilky Audi se často objevuje v souvislosti s prestižními sportovními podniky i s řadou předních sportovních týmů a osobností. Není proto nijak zvláštní, že importér vozů Audi do ČR se stal partnerem firmy Völkl
Audi na zasněžených svazích
Jméno automobilky Audi se často objevuje v souvislosti s prestižními sportovními podniky i s řadou předních sportovních týmů a osobností. Není proto nijak zvláštní, že importér vozů Audi do ČR se stal partnerem firmy Völkl, renomovaného výrobce sportovního náčiní, při organizaci tradičního amatérského závodu v paralelním slalomu a boardercrossu Audi & Völkl Cup 2001.

Letošní závod Audi & Völkl Cup 2001, který je otevřený nejširší veřejnosti, se pojede o víkendu 24. a 25. března ve Špindlerově mlýně v nově vybudovaném Pepsi snowparku ve Svatém Petru.

Závod amatérů Audi & Völkl Cup 2001, který se jede na lyžích a snowboardech značky Völkl, si klade za cíl co nejvíce zpestřit a oživit zasněžené svahy tuzemských lyžařských středisek a nabídnout aktivní vyžití co největšímu počtu sportovních nadšenců. Do závodu se borci přihlašují přímo na startu a vítězové mohou vyhrát velmi hodnotné ceny.

Nejlepší amatéři si to nakonec budou moci na svahu rozdat s členy Audi & Völkl Snow Teamu, který tvoří čtveřice špičkových reprezentantů ve snowboardingu: Zuzana Vojtěchová, Tomáš Lágner, Vojta Kuh a Václav Chlíbek. Tito reprezentanti jezdí v barvách Audi & Völkl Snow Teamu po závodech českého i světového poháru a ve své sbírce už mají tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili ze závodů českého poháru.

Při závodu Audi & Völkl Cup 2001 se však budou výborně bavit nejenom samotní závodníci, ale i diváci – pořadatelé totiž chystají například exhibiční show skutečných mistrů v jízdě na snowboardech. Součástí doprovodného programu závodu Audi & Völkl Cup 2001 budou vedle testování nových modelů lyží a snowboardů Völkl také předváděcí jízdy s automobily Audi allroad quattro a dalšími modely značky Audi s pohonem všech kol quattro. Na speciálně připravených testovacích tratích budou tyto technicky unikátní vozy s pohonem všech kol předvádět, proč i nejnáročnější řidiči hovoří o jejich jízdních vlastnostech i v nejobtížnějších podmínkách pouze v superlativech!
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků