Audi na zasněžených svazích

Jméno automobilky Audi se často objevuje v souvislosti s prestižními sportovními podniky i s řadou předních sportovních týmů a osobností. Není proto nijak zvláštní, že importér vozů Audi do ČR se stal partnerem firmy Völkl
Audi na zasněžených svazích
Jméno automobilky Audi se často objevuje v souvislosti s prestižními sportovními podniky i s řadou předních sportovních týmů a osobností. Není proto nijak zvláštní, že importér vozů Audi do ČR se stal partnerem firmy Völkl, renomovaného výrobce sportovního náčiní, při organizaci tradičního amatérského závodu v paralelním slalomu a boardercrossu Audi & Völkl Cup 2001.

Letošní závod Audi & Völkl Cup 2001, který je otevřený nejširší veřejnosti, se pojede o víkendu 24. a 25. března ve Špindlerově mlýně v nově vybudovaném Pepsi snowparku ve Svatém Petru.

Závod amatérů Audi & Völkl Cup 2001, který se jede na lyžích a snowboardech značky Völkl, si klade za cíl co nejvíce zpestřit a oživit zasněžené svahy tuzemských lyžařských středisek a nabídnout aktivní vyžití co největšímu počtu sportovních nadšenců. Do závodu se borci přihlašují přímo na startu a vítězové mohou vyhrát velmi hodnotné ceny.

Nejlepší amatéři si to nakonec budou moci na svahu rozdat s členy Audi & Völkl Snow Teamu, který tvoří čtveřice špičkových reprezentantů ve snowboardingu: Zuzana Vojtěchová, Tomáš Lágner, Vojta Kuh a Václav Chlíbek. Tito reprezentanti jezdí v barvách Audi & Völkl Snow Teamu po závodech českého i světového poháru a ve své sbírce už mají tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili ze závodů českého poháru.

Při závodu Audi & Völkl Cup 2001 se však budou výborně bavit nejenom samotní závodníci, ale i diváci – pořadatelé totiž chystají například exhibiční show skutečných mistrů v jízdě na snowboardech. Součástí doprovodného programu závodu Audi & Völkl Cup 2001 budou vedle testování nových modelů lyží a snowboardů Völkl také předváděcí jízdy s automobily Audi allroad quattro a dalšími modely značky Audi s pohonem všech kol quattro. Na speciálně připravených testovacích tratích budou tyto technicky unikátní vozy s pohonem všech kol předvádět, proč i nejnáročnější řidiči hovoří o jejich jízdních vlastnostech i v nejobtížnějších podmínkách pouze v superlativech!
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 21 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky