Audi na zasněžených svazích

Jméno automobilky Audi se často objevuje v souvislosti s prestižními sportovními podniky i s řadou předních sportovních týmů a osobností. Není proto nijak zvláštní, že importér vozů Audi do ČR se stal partnerem firmy Völkl
Audi na zasněžených svazích
Jméno automobilky Audi se často objevuje v souvislosti s prestižními sportovními podniky i s řadou předních sportovních týmů a osobností. Není proto nijak zvláštní, že importér vozů Audi do ČR se stal partnerem firmy Völkl, renomovaného výrobce sportovního náčiní, při organizaci tradičního amatérského závodu v paralelním slalomu a boardercrossu Audi & Völkl Cup 2001.

Letošní závod Audi & Völkl Cup 2001, který je otevřený nejširší veřejnosti, se pojede o víkendu 24. a 25. března ve Špindlerově mlýně v nově vybudovaném Pepsi snowparku ve Svatém Petru.

Závod amatérů Audi & Völkl Cup 2001, který se jede na lyžích a snowboardech značky Völkl, si klade za cíl co nejvíce zpestřit a oživit zasněžené svahy tuzemských lyžařských středisek a nabídnout aktivní vyžití co největšímu počtu sportovních nadšenců. Do závodu se borci přihlašují přímo na startu a vítězové mohou vyhrát velmi hodnotné ceny.

Nejlepší amatéři si to nakonec budou moci na svahu rozdat s členy Audi & Völkl Snow Teamu, který tvoří čtveřice špičkových reprezentantů ve snowboardingu: Zuzana Vojtěchová, Tomáš Lágner, Vojta Kuh a Václav Chlíbek. Tito reprezentanti jezdí v barvách Audi & Völkl Snow Teamu po závodech českého i světového poháru a ve své sbírce už mají tři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili ze závodů českého poháru.

Při závodu Audi & Völkl Cup 2001 se však budou výborně bavit nejenom samotní závodníci, ale i diváci – pořadatelé totiž chystají například exhibiční show skutečných mistrů v jízdě na snowboardech. Součástí doprovodného programu závodu Audi & Völkl Cup 2001 budou vedle testování nových modelů lyží a snowboardů Völkl také předváděcí jízdy s automobily Audi allroad quattro a dalšími modely značky Audi s pohonem všech kol quattro. Na speciálně připravených testovacích tratích budou tyto technicky unikátní vozy s pohonem všech kol předvádět, proč i nejnáročnější řidiči hovoří o jejich jízdních vlastnostech i v nejobtížnějších podmínkách pouze v superlativech!
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

dnes | Milan Lažanský | 26 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků