Audi možná přijde se speciálními verzemi R8 a TT

Představitelé ingolstadtské automobilky Audi avizovali, že chystají nové sportovní edice pro modely R8 a TT. Zejména model TT prý v poslední době ztrácí svou pozici na trhu, a tak jej potřebuje automobilka nějakým způsobem zviditelnit. Napomoci by tomu měla i nová limitovaná edice RS, která se chystá jak pro model R8, tak pro TT.

Podle slov výkonného ředitele Audi chce automobilka ze svých sportovních modelů vytěžit ještě více a zatraktivnit je pro sportovně zaměřené řidiče. Vedení si rovněž plně uvědomuje, že v tomto ohledu za svými hlavními konkurenty, Mercedesem a BMW, trochu pokulhává.
 
Změnit by to měl připravovaný model Audi R8 RS, o němž se zatím vedou jen spekulace, podle nichž by měl tento model mít pod kapotou desetiválec z modelu RS6 s výkonem 580 koní. Celou „mozaiku“ spekulací uzavírá zmínka o edici „Sport“ pro model TT. Připomeňme jen, že Audi TT minulé generace se edicí Sport loučila se sériovou výrobou.
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků