Audi má velké plány, chce vyrábět miliony vozů ročně

Automobilka Audi představila své plány do roku 2015. Během následujících šesti let chce Audi téměř zdvojnásobit své prodeje a dosáhnout mety 1,4 mil. nových automobilů ročně. Zároveň chce do roku 2015 představit až 40 nových modelů. Tohoto cíle chce Audi dosáhnout hlavně zlepšením produktivity práce a to až o 10 procent ročně. Zároveň chce zvětšit prodeje svých sportovněji laděných modelů řady S a RS. Mezi nejbližšími novinkami této automobilky se představí nový model TT, Audi A3 kabrio, nové SUV Q5, nebo nová řada A5, supersportovní model R8 a také kupé A7. Zároveň potvrdili, že přijde i nástupce neúspěšné Audi A2.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků