Audi má velké plány, chce vyrábět miliony vozů ročně

Automobilka Audi představila své plány do roku 2015. Během následujících šesti let chce Audi téměř zdvojnásobit své prodeje a dosáhnout mety 1,4 mil. nových automobilů ročně. Zároveň chce do roku 2015 představit až 40 nových modelů. Tohoto cíle chce Audi dosáhnout hlavně zlepšením produktivity práce a to až o 10 procent ročně. Zároveň chce zvětšit prodeje svých sportovněji laděných modelů řady S a RS. Mezi nejbližšími novinkami této automobilky se představí nový model TT, Audi A3 kabrio, nové SUV Q5, nebo nová řada A5, supersportovní model R8 a také kupé A7. Zároveň potvrdili, že přijde i nástupce neúspěšné Audi A2.
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 30 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků