Audi má nový web

Český importér Audi představil nový web. Ten starý byl hodnotný obsahem i atraktivním designem. Jaký je nový? V mnoha ohledech stejný.
Audi má nový web

Už na první pohled je jasné, že grafik s novým webem (ostatně stejně jako se starým) moc práce neměl, protože i nový web je grafiky identický se všemi ostatními Audi weby po celém světě, pokud jde o technologii, tak jedině ty české jsou vytvořeny pomocí PHP, zda je to dobře nebo ne, to nechť každý posoudí sám.

Co najdeme

Na adrese www.audi.cz i nadále na návštěvníky samozřejmě čeká kompletní přehled všech modelů Audi, včetně jejich výbav a technických parametrů, nejnovější informace o dění kolem automobilky Audi i jejího tuzemského importéra.

Klepněte pro větší obrázek

Na domovské stránce si prostřednictvím on-line Audi Boutique může každý zájemce snadno objednat spoustu zajímavých věcí, vztahujících se ke značce Audi. Po kliknutí na tlačítko „Kontakt“ lze poslat e-mail s dotazem či si vyžádat podrobnější informace o jednotlivých modelech. K dispozici jsou také informace o prodejní síti, servisních místech.

Audi stránky jsou navíc „chytré“. Například hned na domovské stránce dojde k automatické kontrole, zda uživatelův prohlížeč podporuje všechny funkce, které jsou vyžadovány. Pokud má uživatel starší prohlížeč, je mu doporučeno, aby si z Internetu stáhl a nainstaloval nejnovější verzi. Automaticky dochází také ke kontrole správnosti rozlišení monitoru, které by mělo být minimálně 800 x 600 pixelů. I při větších rozlišeních stránky vypadjí dobře, chybou však je, že velikosti fontů jsou nastaveny v css stylech, takže pokud se písmenka zdají příliš malá, máme smůlu.

Co kazí dojem

Na www.audi.cz stále chybí možnost on-line sestavit automobil, stejně jako kalkulačka leasignu. Škoda, protože to kazí celkový dojem z jinak povedených stránek.

Při náhodném procházení stránek jsme také přišli na to, že vyhledávání nenajde nic o A6, S3 apod. Je to dáno pravděpodovně tím, že hledá jen tří a více písmené výrazy, což ovšem není štastné. Tvůrce také zapomněl na to, že z vyhledávání může opět někdo vyhledávat, protože stránka s výsledky, které dostaneme pak,  není sformátována stylem a nejsou na ní obrázky – při pohledu do adresního okna zjistíme, že jsme na new.audi…… pokud „new“ nahradíme www, tak vše funguje jak má.

Klepněte pro větší obrázek

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

bazar

Audi A3 2
Rok výroby: 2010
Stav: 197 569 km
Cena: 180 000 Kč
Audi Allroad 3
Rok výroby: 2012
Stav: 97 928 km
Cena: 760 000 Kč
Audi A4 2
Rok výroby: 2009
Stav: 167 580 km
Cena: 215 000 Kč
Audi A4 3
Rok výroby: 2008
Stav: 137 146 km
Cena: 276 000 Kč
Audi Allroad 3
Rok výroby: 2008
Stav: 174 660 km
Cena: 340 000 Kč
Audi A6 3
Rok výroby: 2006
Stav: 201 113 km
Cena: 180 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Fiatu Fullback: Převlečené Mitsubishi se jeví jako správná volba

Fiat Fullback

Fiat se po vzoru Renaultu a Mercedesu také rozhodl nabízet pracovní pickup, který původně pochází z úplně jiné dílny. A rozhodl se více než správně, protože Fiat Fullback alias Mitsubishi L200 je vynikajícím pracovním pickupem. V terénu má dost potence a na silnici dostatek kultivovanosti.

včera | Jiří Švamberk | 2 příspěvky
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků