Audi má nový web

Český importér Audi představil nový web. Ten starý byl hodnotný obsahem i atraktivním designem. Jaký je nový? V mnoha ohledech stejný.
Audi má nový web

Už na první pohled je jasné, že grafik s novým webem (ostatně stejně jako se starým) moc práce neměl, protože i nový web je grafiky identický se všemi ostatními Audi weby po celém světě, pokud jde o technologii, tak jedině ty české jsou vytvořeny pomocí PHP, zda je to dobře nebo ne, to nechť každý posoudí sám.

Co najdeme

Na adrese www.audi.cz i nadále na návštěvníky samozřejmě čeká kompletní přehled všech modelů Audi, včetně jejich výbav a technických parametrů, nejnovější informace o dění kolem automobilky Audi i jejího tuzemského importéra.

Klepněte pro větší obrázek

Na domovské stránce si prostřednictvím on-line Audi Boutique může každý zájemce snadno objednat spoustu zajímavých věcí, vztahujících se ke značce Audi. Po kliknutí na tlačítko „Kontakt“ lze poslat e-mail s dotazem či si vyžádat podrobnější informace o jednotlivých modelech. K dispozici jsou také informace o prodejní síti, servisních místech.

Audi stránky jsou navíc „chytré“. Například hned na domovské stránce dojde k automatické kontrole, zda uživatelův prohlížeč podporuje všechny funkce, které jsou vyžadovány. Pokud má uživatel starší prohlížeč, je mu doporučeno, aby si z Internetu stáhl a nainstaloval nejnovější verzi. Automaticky dochází také ke kontrole správnosti rozlišení monitoru, které by mělo být minimálně 800 x 600 pixelů. I při větších rozlišeních stránky vypadjí dobře, chybou však je, že velikosti fontů jsou nastaveny v css stylech, takže pokud se písmenka zdají příliš malá, máme smůlu.

Co kazí dojem

Na www.audi.cz stále chybí možnost on-line sestavit automobil, stejně jako kalkulačka leasignu. Škoda, protože to kazí celkový dojem z jinak povedených stránek.

Při náhodném procházení stránek jsme také přišli na to, že vyhledávání nenajde nic o A6, S3 apod. Je to dáno pravděpodovně tím, že hledá jen tří a více písmené výrazy, což ovšem není štastné. Tvůrce také zapomněl na to, že z vyhledávání může opět někdo vyhledávat, protože stránka s výsledky, které dostaneme pak,  není sformátována stylem a nejsou na ní obrázky – při pohledu do adresního okna zjistíme, že jsme na new.audi…… pokud „new“ nahradíme www, tak vše funguje jak má.

Klepněte pro větší obrázek

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků