Audi končí s výrobou kabrioletu A4

Do konce roku ukončí společnost Karmann výrobu současného kabrioletu Audi A4, který je ovšem odvozen od minulé generace. Důvod pro toto ukončení je velmi jednoduchý. Nedávno přišla na trh nová generace Audi A4 a je třeba, aby i kabriolet byl odvozen od této novinky. Audi je každopádně s prodeji kabrioletu spokojeno. Od roku 2002 bylo vyrobeno a prodáno přes 200 000 kusů kabriletu, což je velmi dobrý výsledek.

Každopádně loučení bude stylové. Audi totiž uvede na trh speciální edici, která dostane řadu nadstandardních prvků výbavy jako je černá metalíza, perlová nappa kůže, parkovací senzory, xenony, Bose audio systém, satelitní navigační systém a mnoho dalšího.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků