Audi končí s výrobou kabrioletu A4

Do konce roku ukončí společnost Karmann výrobu současného kabrioletu Audi A4, který je ovšem odvozen od minulé generace. Důvod pro toto ukončení je velmi jednoduchý. Nedávno přišla na trh nová generace Audi A4 a je třeba, aby i kabriolet byl odvozen od této novinky. Audi je každopádně s prodeji kabrioletu spokojeno. Od roku 2002 bylo vyrobeno a prodáno přes 200 000 kusů kabriletu, což je velmi dobrý výsledek.

Každopádně loučení bude stylové. Audi totiž uvede na trh speciální edici, která dostane řadu nadstandardních prvků výbavy jako je černá metalíza, perlová nappa kůže, parkovací senzory, xenony, Bose audio systém, satelitní navigační systém a mnoho dalšího.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků