Audi bude v následujících letech investovat miliardy

Prémiová značka koncernu Volkswagen, Audi, plánuje investovat do vývoje a výroby 11,6 miliard eur (cca 360 miliard korun) v následujících čtyřech letech. Zhruba 80 procent všech financí poputuje do vývoje nových vozů; Audi pracuje na modelech Q5 (SUV na bázi A4) a Q7 (SUV na bázi Touaregu a studie Pikes Peak), stejně jako na kupé odvozeném od sedanu A4. Tiskový mluvčí bohužel nechtěl komentovat, zda se na trhu objeví také sériová verze Audi Le Mans; je to ale velmi pravděpodobné.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 38 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků