Audi A6L: á-osmička pro Číňany

Německá automobilka Audi představila na autosalonu v Šanghaji speciální verzi svého modelu Audi A6 a přívlastkem Long. Jak již název napovídá, jde o asijskou obdobu vrcholné evropské limuzíny se čtyřmi kruhy ve znaku, tedy Audi A8 Long. Náročné čínské klientele ale musí stačit šestka, která navíc místo osmiválce disponuje šestiválcem 3,2 FSI.

Podstatné změny se odehrály v interiéru. Na opěradlech předních sedaček se totiž nachází 10,2" LCD panely, které jsou určeny hlavně pro přehrávání multimédií. Vůz disponuje rozhraním pro připojení přehrávače iPod i pro připojení běžných herních konzolí.

Navíc zde zákazník nalezne i TV tuner, který umožní přehrávaní televizních pořadů i za jízdy. Samozřejmostí je pak DVD multimediální centrum, které prozněnu umožní přehrávat klasické filmy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Audi A6L
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků