Audi A6L: á-osmička pro Číňany

Německá automobilka Audi představila na autosalonu v Šanghaji speciální verzi svého modelu Audi A6 a přívlastkem Long. Jak již název napovídá, jde o asijskou obdobu vrcholné evropské limuzíny se čtyřmi kruhy ve znaku, tedy Audi A8 Long. Náročné čínské klientele ale musí stačit šestka, která navíc místo osmiválce disponuje šestiválcem 3,2 FSI.

Podstatné změny se odehrály v interiéru. Na opěradlech předních sedaček se totiž nachází 10,2" LCD panely, které jsou určeny hlavně pro přehrávání multimédií. Vůz disponuje rozhraním pro připojení přehrávače iPod i pro připojení běžných herních konzolí.

Navíc zde zákazník nalezne i TV tuner, který umožní přehrávaní televizních pořadů i za jízdy. Samozřejmostí je pak DVD multimediální centrum, které prozněnu umožní přehrávat klasické filmy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Audi A6L
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 20 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků