Audi A6 ve výhodné akční nabídce

Německá automobilka Audi připravila zajímavou akční nabídku na svůj model vyšší střední třídy A6 a to jak ve verzi sedan, tak ve verzi Avant. Nabídka se týká jak zvýhodněného financování, tak i výbavy v podobě akčního paketu Style Sport.

V rámci daného paketu můžete získat exteriérový paket S line a sportovní paket S line, dále 19" kola z lehké slitiny, kožené sportovní vyhřívané sedačky. S line paket pak obsahuje mj. upravený přední nárazník s S line mřížkou chladiče, spoiler na víku zavazadelníku, sportovní podvozek, větší brzdy a a mnoho dalšího. Na tento paket nyní Audi poskytuje slevu 50 procent a zaplatíte tak za něj jen 123 973 Kč.

Audi k tomu připojuje i zvýhodněné financování leasingem a úvěrem s RPSN do čtyř procent. Tato nabídka je určena pro všechny modely Audi A6, Audi A6 Avant, A6 allroad, S6 a RS6. Akontaci lze zvolit v rozmezí 30-70 procent a délka splácení může být 36 nebo 48 měsíců a u úvěru je délka od 12 měsíců.

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

včera | Milan Lažanský | 1 příspěvek
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků