Audi A6 ve výhodné akční nabídce

Německá automobilka Audi připravila zajímavou akční nabídku na svůj model vyšší střední třídy A6 a to jak ve verzi sedan, tak ve verzi Avant. Nabídka se týká jak zvýhodněného financování, tak i výbavy v podobě akčního paketu Style Sport.

V rámci daného paketu můžete získat exteriérový paket S line a sportovní paket S line, dále 19" kola z lehké slitiny, kožené sportovní vyhřívané sedačky. S line paket pak obsahuje mj. upravený přední nárazník s S line mřížkou chladiče, spoiler na víku zavazadelníku, sportovní podvozek, větší brzdy a a mnoho dalšího. Na tento paket nyní Audi poskytuje slevu 50 procent a zaplatíte tak za něj jen 123 973 Kč.

Audi k tomu připojuje i zvýhodněné financování leasingem a úvěrem s RPSN do čtyř procent. Tato nabídka je určena pro všechny modely Audi A6, Audi A6 Avant, A6 allroad, S6 a RS6. Akontaci lze zvolit v rozmezí 30-70 procent a délka splácení může být 36 nebo 48 měsíců a u úvěru je délka od 12 měsíců.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků