Audi A6: nové varianty v prodeji

Na německém trhu se začaly prodávat nové varianty Audi A6. Zatímco dosud byl základní benzínový motor 2.4 V6 s výkonem 130 kW nabízen pouze s pohonem předních kol, nyní si jej můžete pořídit také s quattrem, tedy stálým pohonem všech kol pomocí diferenciálu Torsen. Quattro lze kombinovat pouze s manuálním šestikvaltem, zatímco pohon předních kol i s Multitronicem, tedy bezestupňovou automatickou převodovkou. S quattrem zrychlí A6 na stovku za 9,1 s a dostane se na maximální rychlost 230 km/h.

Nově je také možné motor 3.0 TDI s pohonem všech kol quattro kombinovat s manuálním šestikvaltem; až dosud byl k dispozici pouze automatický Tiptronic. Na stovku se verze s manuálem dostane za 7,1 s, maximálka činí 245 km/h.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků