Audi A4 Allroad dostává na poslední chvíli lehký update. Jde ale jen o paket černé optiky a dva nové laky

Dobrodružné provedení německého kombíku si budete moci objednat s extra dávkou stylu.

Aktuální generace Audi A4 řady B9 to má „za pár“ – její premiéra proběhla už v červnu roku 2015 a nástupce je již nějakou dobu v přípravě. I tak ale výrobce přichází s drobnými úpravami designu, díky nimž může auto působit stále aktuálně.

Konkrétně jde o provedení Allroad, které nově dostává paket černé optiky Pro. Ten se skládá z leskle černé čelní masky, vnějších zpětných zrcátek, nápisů a označení na karoserii, rámečků v předním nárazníku, lišt vedle čelního skla a pásu mezi zadními světly.

Tmavé je také orámování bočních skel, blatníků a máme zde i černé střešní nosiče. V českém ceníku balíček doplňků zatím nenajdeme, ale má stát zhruba dvacet tisíc korun. Novinkou jsou také dva laky – šedá Chronos Gray a modrá District Green.

Galerie doplněna o standardní Audi A4 allroad.

Audi

Německá automobilka Audi patří do od roku 1964 ke koncernu Volkswagen, ve kterém má roli prémiové značky. Počátky společnosti sahají do roku 1899 a k zakladateli Augustu Horchovi.

Audi A1 •  Audi A3Audi A4Audi A5Audi A6Audi A7Audi A8Audi Q2Audi Q3Audi Q5Audi Q7Audi Q8Audi R8Audi e-tron

Diskuze (1) Další článek: Jedno z nejluxusnějších aut světa dostává podsvícenou čelní masku. Více vynikne i ikonický prvek historie

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,