Audi A3 druhé generace je již milion

Jsou tomu zhruba dva roky, kdy automobilka Audi slavila jeden a půl milionu vyrobených vozů modelu A3. Nyní automobilka také slaví s modelem A3, ale tentokrát s druhou generací, které se již vyrobil milion kusů.

A jak to tak již bývá, jubilejní model není žádná tuctovka. Je jim model A3 s motorem 2,0 TDI CR o výkonu 105 kW (143 k), který míří k německému zákazníkovi.

Jelikož se již život současné generace Audi A3 blíží ke konci, nelze očekávat, že se u této generace setkáme ještě s dalším podobným jubileem.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků