Audi A3 druhé generace je již milion

Jsou tomu zhruba dva roky, kdy automobilka Audi slavila jeden a půl milionu vyrobených vozů modelu A3. Nyní automobilka také slaví s modelem A3, ale tentokrát s druhou generací, které se již vyrobil milion kusů.

A jak to tak již bývá, jubilejní model není žádná tuctovka. Je jim model A3 s motorem 2,0 TDI CR o výkonu 105 kW (143 k), který míří k německému zákazníkovi.

Jelikož se již život současné generace Audi A3 blíží ke konci, nelze očekávat, že se u této generace setkáme ještě s dalším podobným jubileem.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků