Aston Martin zvažuje přesun výroby z Anglie

Není to tak dávno, kdy jsme psali o možném přesunutí části výroby britské automobilky Aston Martin do jiné země. Nyní přichází další informace, které ty původní doplňují a celá operace tak začíná dostávat konkrétnější podoby.

Aston Martin sice nehodlá přesunout výrobu jako celek, ale zvažuje využití volných výrobních kapacit společností, které dlouhá léta pro jiné automobilky vozy vyrábí. Takový Giugiaro, Pininfarina a další by jen uvítali, pokud by své výrobní linky dokázali zaplnit výrobou nových vozů.

Je zatím otázkou, zda se tak stane až s příchodem některého z nových modelů, nebo dojde tímto způsobem k rozšíření současných výrobních kapacit. Na další informace si ale ještě musíme počkat.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků