Aston Martin zvažuje přesun výroby z Anglie

Není to tak dávno, kdy jsme psali o možném přesunutí části výroby britské automobilky Aston Martin do jiné země. Nyní přichází další informace, které ty původní doplňují a celá operace tak začíná dostávat konkrétnější podoby.

Aston Martin sice nehodlá přesunout výrobu jako celek, ale zvažuje využití volných výrobních kapacit společností, které dlouhá léta pro jiné automobilky vozy vyrábí. Takový Giugiaro, Pininfarina a další by jen uvítali, pokud by své výrobní linky dokázali zaplnit výrobou nových vozů.

Je zatím otázkou, zda se tak stane až s příchodem některého z nových modelů, nebo dojde tímto způsobem k rozšíření současných výrobních kapacit. Na další informace si ale ještě musíme počkat.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků