Aston Martin zvažuje přesun výroby z Anglie

Není to tak dávno, kdy jsme psali o možném přesunutí části výroby britské automobilky Aston Martin do jiné země. Nyní přichází další informace, které ty původní doplňují a celá operace tak začíná dostávat konkrétnější podoby.

Aston Martin sice nehodlá přesunout výrobu jako celek, ale zvažuje využití volných výrobních kapacit společností, které dlouhá léta pro jiné automobilky vozy vyrábí. Takový Giugiaro, Pininfarina a další by jen uvítali, pokud by své výrobní linky dokázali zaplnit výrobou nových vozů.

Je zatím otázkou, zda se tak stane až s příchodem některého z nových modelů, nebo dojde tímto způsobem k rozšíření současných výrobních kapacit. Na další informace si ale ještě musíme počkat.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků