Aston Martin Vantage V8 GT: jen designérské cvičení

Nejnovější rendery, zhotovené rakouským designérem Adamem Gompertzem, neznázorňují žádný nový model automobilky Aston Martin. Jde jen o pouhou cvičnou studii při níž se autor inspiroval současným modelem Vantage V8 a závodními modely minulosti. Z této kombinace vznikla podoba nového lehkého závodního speciálu s agresivními tvary.

Adam Gompertz je v současnosti představitelem designérského studia automobilky MG a v minulosti jsme od něj měli možnost vidět i podobný samostatný projekt, kdy navrhoval šestimístné MPV pro Saab. Zda se toto dílko návrháři povedlo, posuďte podle přiložených obrázků sami.
 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek 
Aston Martin Vantage V8 GT


 

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků