Aston Martin Vantage V8 GT: jen designérské cvičení

Nejnovější rendery, zhotovené rakouským designérem Adamem Gompertzem, neznázorňují žádný nový model automobilky Aston Martin. Jde jen o pouhou cvičnou studii při níž se autor inspiroval současným modelem Vantage V8 a závodními modely minulosti. Z této kombinace vznikla podoba nového lehkého závodního speciálu s agresivními tvary.

Adam Gompertz je v současnosti představitelem designérského studia automobilky MG a v minulosti jsme od něj měli možnost vidět i podobný samostatný projekt, kdy navrhoval šestimístné MPV pro Saab. Zda se toto dílko návrháři povedlo, posuďte podle přiložených obrázků sami.
 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek 
Aston Martin Vantage V8 GT


 

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků