Aston Martin V8 Vantage N400 Roadster je na světě

Dva měsíce po představení speciální modelu V8 Vantage N400 přichází na scénu další verze. Tentokrát s otevřenou střechou.
Aston Martin V8 Vantage N400 Roadster je na světě

Když je něco úspěšné, je třeba z toho získat maximum. Takže se nelze divit, že po představení edičního modelu V8 Vantage N400 ve verzi kupé přichází i otevřená verze Roadster.

Tip: Představení Astonu Martin V8 Vantage N400 kupé naleznete zde.

Původní model N400 vznikl jako odkaz na úspěchy automobilky na okruhu Nurburging a tento v tom také pokračuje.

Po technické stránce i po stránce stylingu jde u Roadsteru vše v duchu původního kupé. O pohon se tak bude starat upravený osmiválec 4,3 s výkonem 400 koní a točivým momentem 420 Nm. I roadster prošel odlehčovací kůrou a může se pochlubit podvozkem s nastavitelným odpružením.

Na zevnějšku opět nejvíce zaujme sytě oranžový lak, přehlédnout nejdou ani speciální hliníková kola a znalci si povšimnou i nových zadních světel nebo přední mřížky chladiče.

V prodeji se N400 Roadster objeví každým dnem za zatím nespecifikovanou cenu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Aston Martin V8 Vantage N400 Roadster

 

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 38 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků