Aston Martin otevírá nové testovací centrum přímo na Nűrburgringu

Jak je známo, Aston Martin tráví mnoho času testováním na Nűrburgringu. Není proto divu, že se automobilka rozhodla na slavném okruhu založit pevné testovací a inženýrské centrum. Budova je již odkoupena a nyní probíhají potřebné přípravy, aby mohla být v květnu tohoto roku otevřena.

Na legendární Nordschleife stráví podle slov automobilky každý z nových modelů minimálně 10 tisíc kilometrů. Aston má v plánu nové centrum využívat i směrem k svým zákazníkům, kdy by posloužilo jako stanoviště pro mnohé jezdecké akce.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků