Aston Martin DBS bude opět bojovat s Jamesem Bondem

Slavné Bondovky jsou známy mimo jiné tím, že se v nich objevují velmi zajímavé vozy. Prim mezi nimi hrají britské Aston Martiny. Právě Aston Martin s označením DBS se objevil i v posledním díle bondovky s názvem Casino Royale.

Nyní se připravuje další díl o slavném agentovi Jamesi Bondovi a v hlavní automobilové roli se objeví opět Aston Martin DBS. Možná se vám to zdá být pochopitelné a samozřejmé, ale cesta DBS k další výjimečné roli byla hodně trnitá a to hned ze dvou důvodů. Jednak není obvyklé, aby se tentýž vůz objevil ve více filmech v hlavní roli. A druhak, a to především, licenci na působení v další bondovce měl koupenou Ford, jenže Aston mezitím prodal. Naštěstí pro Jamese si nový majitel Aston vyjednal i odkoupení této licence, a tak se slavný agent nebude muset po svých misích kodrcat ve Fiestě...

V příštím díle se tak opět objeví dvanáctiválcový skvost, který by si nejeden z nás přál mít doma v garáži.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Aston Martin DBS
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků