Aston Martin DBS, auto pro Jamese Bonda jde do výroby

Automobilka Aston Martin před pár dny představila vůz s označením DBS, který bude oficiálním vozem dalšího filmu o Jamesi Bondovi - Casino Royale. Sportovní vůz, který vychází z modelu DB9, dostal optický paket, který z něj udělal ještě větší stylovku. Pod kapotou tohoto vozu se nachází agregát o objemu 5,9 litru s výkonem 353 kW (480 k), se kterým Aston zrychlí na stovku pod 4 sekundy a dosáhne rychlosti přes 300 km/h.

Pro všechny fanoušky této značky nyní přišla další potěšující zpráva. Aston Martin DBS se stejným stylingem a technikou se totiž dostane v omezené sérii do výroby a to již v příštím roce. Cena tohoto skvostu nebyla prozatím stanovena, ale díky exkluzivitě se dá očekávat, že zákazník zaplatí okolo 150 000 liber (přibližně 6,8 mil. Kč).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Aston Martin DBS

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků