Asistenční služby ABA pro klienty Auto Esa

Autoklub Bohemia Assistance, a.s. (ABA) a Autocentrum ESA a.s. dnes uzavřely dohodu o poskytování asistenčních karet klientům, kteří si zakoupí vozidlo v Autocentrum ESA.

Od příštího týdne mohou všichni klienti Autocentrum Esa (na pobočkách v Praze i Ostravě) získat k zakoupenému vozidlu i asistenční kartu „Autocentrum ESA VIP“.

„Karta klientům Autocentrum Esa zajistí nárok na opakované využívání služeb ABA zdarma nebo s výraznou slevou, a to v případě poruchy i nehody vozidla“, říká Ing. Stanislav Trykar, generální ředitel a předseda představenstva ABA.

Marcela Pikalová, manager rozvoje finančních služeb Autocentrum ESA k uzavřené dohodě o spolupráci uvádí: „Autocentrum Esa v rámci své strategie zákaznické orientace,  tak dále rozšiřuje spektrum poskytovaných služeb pro své zákazníky.“ Komplexní rozsah služeb je k dispozici na www.aba.cz, nebo www.autoesa.cz.

Klienti Autocentrum Esa mohou ke svému vozidlu získat jednu ze šesti typů asistenčních karet - dle vlastního výběru, které se liší dobou platnosti (od jednoho do šesti let) a cenou.

Součástí nabídky Autocentrum ESA bude pro motoristy od příštího týdne  i letošní novinka ABA – „Infokarta“ - s platností 3 měsíce nebo jeden rok od aktivace. Infokarta umožňuje všem účastníkům silničního provozu neomezený přístup k dopravním a turistickým informacím v ČR i zahraničí. (o Infokartě více na www.aba.cz

Asistenční služby budou poskytovány v nonstop režimu na území ČR  a geografické Evropy, největší asistenční společností v ČR - Autoklubem Bohemia Assistance, a.s., na známém telefonním čísle 1240 (ze zahraničí + 420 1240)“. 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků