Asistenční služby ABA pro klienty Auto Esa

Autoklub Bohemia Assistance, a.s. (ABA) a Autocentrum ESA a.s. dnes uzavřely dohodu o poskytování asistenčních karet klientům, kteří si zakoupí vozidlo v Autocentrum ESA.

Od příštího týdne mohou všichni klienti Autocentrum Esa (na pobočkách v Praze i Ostravě) získat k zakoupenému vozidlu i asistenční kartu „Autocentrum ESA VIP“.

„Karta klientům Autocentrum Esa zajistí nárok na opakované využívání služeb ABA zdarma nebo s výraznou slevou, a to v případě poruchy i nehody vozidla“, říká Ing. Stanislav Trykar, generální ředitel a předseda představenstva ABA.

Marcela Pikalová, manager rozvoje finančních služeb Autocentrum ESA k uzavřené dohodě o spolupráci uvádí: „Autocentrum Esa v rámci své strategie zákaznické orientace,  tak dále rozšiřuje spektrum poskytovaných služeb pro své zákazníky.“ Komplexní rozsah služeb je k dispozici na www.aba.cz, nebo www.autoesa.cz.

Klienti Autocentrum Esa mohou ke svému vozidlu získat jednu ze šesti typů asistenčních karet - dle vlastního výběru, které se liší dobou platnosti (od jednoho do šesti let) a cenou.

Součástí nabídky Autocentrum ESA bude pro motoristy od příštího týdne  i letošní novinka ABA – „Infokarta“ - s platností 3 měsíce nebo jeden rok od aktivace. Infokarta umožňuje všem účastníkům silničního provozu neomezený přístup k dopravním a turistickým informacím v ČR i zahraničí. (o Infokartě více na www.aba.cz

Asistenční služby budou poskytovány v nonstop režimu na území ČR  a geografické Evropy, největší asistenční společností v ČR - Autoklubem Bohemia Assistance, a.s., na známém telefonním čísle 1240 (ze zahraničí + 420 1240)“. 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků