Asistenční služby ABA pro klienty Auto Esa

Autoklub Bohemia Assistance, a.s. (ABA) a Autocentrum ESA a.s. dnes uzavřely dohodu o poskytování asistenčních karet klientům, kteří si zakoupí vozidlo v Autocentrum ESA.

Od příštího týdne mohou všichni klienti Autocentrum Esa (na pobočkách v Praze i Ostravě) získat k zakoupenému vozidlu i asistenční kartu „Autocentrum ESA VIP“.

„Karta klientům Autocentrum Esa zajistí nárok na opakované využívání služeb ABA zdarma nebo s výraznou slevou, a to v případě poruchy i nehody vozidla“, říká Ing. Stanislav Trykar, generální ředitel a předseda představenstva ABA.

Marcela Pikalová, manager rozvoje finančních služeb Autocentrum ESA k uzavřené dohodě o spolupráci uvádí: „Autocentrum Esa v rámci své strategie zákaznické orientace,  tak dále rozšiřuje spektrum poskytovaných služeb pro své zákazníky.“ Komplexní rozsah služeb je k dispozici na www.aba.cz, nebo www.autoesa.cz.

Klienti Autocentrum Esa mohou ke svému vozidlu získat jednu ze šesti typů asistenčních karet - dle vlastního výběru, které se liší dobou platnosti (od jednoho do šesti let) a cenou.

Součástí nabídky Autocentrum ESA bude pro motoristy od příštího týdne  i letošní novinka ABA – „Infokarta“ - s platností 3 měsíce nebo jeden rok od aktivace. Infokarta umožňuje všem účastníkům silničního provozu neomezený přístup k dopravním a turistickým informacím v ČR i zahraničí. (o Infokartě více na www.aba.cz

Asistenční služby budou poskytovány v nonstop režimu na území ČR  a geografické Evropy, největší asistenční společností v ČR - Autoklubem Bohemia Assistance, a.s., na známém telefonním čísle 1240 (ze zahraničí + 420 1240)“. 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků