Asistenční služby ABA pro klienty Auto Esa

Autoklub Bohemia Assistance, a.s. (ABA) a Autocentrum ESA a.s. dnes uzavřely dohodu o poskytování asistenčních karet klientům, kteří si zakoupí vozidlo v Autocentrum ESA.

Od příštího týdne mohou všichni klienti Autocentrum Esa (na pobočkách v Praze i Ostravě) získat k zakoupenému vozidlu i asistenční kartu „Autocentrum ESA VIP“.

„Karta klientům Autocentrum Esa zajistí nárok na opakované využívání služeb ABA zdarma nebo s výraznou slevou, a to v případě poruchy i nehody vozidla“, říká Ing. Stanislav Trykar, generální ředitel a předseda představenstva ABA.

Marcela Pikalová, manager rozvoje finančních služeb Autocentrum ESA k uzavřené dohodě o spolupráci uvádí: „Autocentrum Esa v rámci své strategie zákaznické orientace,  tak dále rozšiřuje spektrum poskytovaných služeb pro své zákazníky.“ Komplexní rozsah služeb je k dispozici na www.aba.cz, nebo www.autoesa.cz.

Klienti Autocentrum Esa mohou ke svému vozidlu získat jednu ze šesti typů asistenčních karet - dle vlastního výběru, které se liší dobou platnosti (od jednoho do šesti let) a cenou.

Součástí nabídky Autocentrum ESA bude pro motoristy od příštího týdne  i letošní novinka ABA – „Infokarta“ - s platností 3 měsíce nebo jeden rok od aktivace. Infokarta umožňuje všem účastníkům silničního provozu neomezený přístup k dopravním a turistickým informacím v ČR i zahraničí. (o Infokartě více na www.aba.cz

Asistenční služby budou poskytovány v nonstop režimu na území ČR  a geografické Evropy, největší asistenční společností v ČR - Autoklubem Bohemia Assistance, a.s., na známém telefonním čísle 1240 (ze zahraničí + 420 1240)“. 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků