Asistenční program Michelin bude rozšířen

U motoristů byl program přijat s dobrým ohlasem a proto byla nabídka v rámci „Michelin Client Service“ rozšířena. Co nového bylo tedy zahrnuto od poloviny března?
Asistenční program Michelin bude rozšířen

Škála služeb a výhod nabízených programem Michelin Client Service se obohacuje o „Michelin M-Boutique“. V rámi M-Boutique existuje katalog, ze kterého si zákazníci mohou vybírat z neustále aktualizovaného katalogu předmětů. Katalog obsahuje i zajímavou možnost získat asistenční službu. Pokud vás tedy na silnici potká nečekaný problém a od mechanické poruchy až po prázdnou nádrž můžete si přivolat zmíněnou asistenční službu.

Vstup do programu Michelin Client Service, resp. „nakupování“ v Michelin M-Boutique, je velmi snadný – podmínkou je pouze zakoupení sady čtyř pneumatik Michelin pro osobní automobil v kterémkoli z prodejních míst zapojených do systému Michelin Client Service.

Klepněte pro větší obrázek

Po registraci se řidič stává uživatelem základního „balíčku“ služeb, který zahrnuje telefonický servis dopravních informací (zde řidič získá informace např. o dopravních omezeních a uzavírkách, sjízdnosti silnic či čekacích dobách na hranicích) a služby call-centra (poskytuje dopravní zpravodajství, navigační pomoc, informace o nejbližších otevřených čerpacích stanicích a pneuservisech a samozřejmě také nezbytné informace o výrobcích Michelinu). Řidič také obdrží periodicky vydávanou příručku pro cestování Evropou.

Ve vztahu k asistenční službě se však jako důležitější jeví bonus v podobě tzv. M-korun, při úvodní registraci získá 400 M-korun, za tyto prostředky pak může na kupovat v M-Boutique. Za asistenční službu zaplatí 150 M-korun, za deštník 200 a například zimní bunda je k mání za 3200 M-korun.

Další výhody může účastník Michelin Client Service uplatnit ve vybraných tuzemských restauračních a ubytovacích zařízeních a také v CK Autoturist.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků