Asistenční program Michelin bude rozšířen

U motoristů byl program přijat s dobrým ohlasem a proto byla nabídka v rámci „Michelin Client Service“ rozšířena. Co nového bylo tedy zahrnuto od poloviny března?
Asistenční program Michelin bude rozšířen

Škála služeb a výhod nabízených programem Michelin Client Service se obohacuje o „Michelin M-Boutique“. V rámi M-Boutique existuje katalog, ze kterého si zákazníci mohou vybírat z neustále aktualizovaného katalogu předmětů. Katalog obsahuje i zajímavou možnost získat asistenční službu. Pokud vás tedy na silnici potká nečekaný problém a od mechanické poruchy až po prázdnou nádrž můžete si přivolat zmíněnou asistenční službu.

Vstup do programu Michelin Client Service, resp. „nakupování“ v Michelin M-Boutique, je velmi snadný – podmínkou je pouze zakoupení sady čtyř pneumatik Michelin pro osobní automobil v kterémkoli z prodejních míst zapojených do systému Michelin Client Service.

Klepněte pro větší obrázek

Po registraci se řidič stává uživatelem základního „balíčku“ služeb, který zahrnuje telefonický servis dopravních informací (zde řidič získá informace např. o dopravních omezeních a uzavírkách, sjízdnosti silnic či čekacích dobách na hranicích) a služby call-centra (poskytuje dopravní zpravodajství, navigační pomoc, informace o nejbližších otevřených čerpacích stanicích a pneuservisech a samozřejmě také nezbytné informace o výrobcích Michelinu). Řidič také obdrží periodicky vydávanou příručku pro cestování Evropou.

Ve vztahu k asistenční službě se však jako důležitější jeví bonus v podobě tzv. M-korun, při úvodní registraci získá 400 M-korun, za tyto prostředky pak může na kupovat v M-Boutique. Za asistenční službu zaplatí 150 M-korun, za deštník 200 a například zimní bunda je k mání za 3200 M-korun.

Další výhody může účastník Michelin Client Service uplatnit ve vybraných tuzemských restauračních a ubytovacích zařízeních a také v CK Autoturist.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků