Asistenční program Michelin bude rozšířen

U motoristů byl program přijat s dobrým ohlasem a proto byla nabídka v rámci „Michelin Client Service“ rozšířena. Co nového bylo tedy zahrnuto od poloviny března?
Asistenční program Michelin bude rozšířen

Škála služeb a výhod nabízených programem Michelin Client Service se obohacuje o „Michelin M-Boutique“. V rámi M-Boutique existuje katalog, ze kterého si zákazníci mohou vybírat z neustále aktualizovaného katalogu předmětů. Katalog obsahuje i zajímavou možnost získat asistenční službu. Pokud vás tedy na silnici potká nečekaný problém a od mechanické poruchy až po prázdnou nádrž můžete si přivolat zmíněnou asistenční službu.

Vstup do programu Michelin Client Service, resp. „nakupování“ v Michelin M-Boutique, je velmi snadný – podmínkou je pouze zakoupení sady čtyř pneumatik Michelin pro osobní automobil v kterémkoli z prodejních míst zapojených do systému Michelin Client Service.

Klepněte pro větší obrázek

Po registraci se řidič stává uživatelem základního „balíčku“ služeb, který zahrnuje telefonický servis dopravních informací (zde řidič získá informace např. o dopravních omezeních a uzavírkách, sjízdnosti silnic či čekacích dobách na hranicích) a služby call-centra (poskytuje dopravní zpravodajství, navigační pomoc, informace o nejbližších otevřených čerpacích stanicích a pneuservisech a samozřejmě také nezbytné informace o výrobcích Michelinu). Řidič také obdrží periodicky vydávanou příručku pro cestování Evropou.

Ve vztahu k asistenční službě se však jako důležitější jeví bonus v podobě tzv. M-korun, při úvodní registraci získá 400 M-korun, za tyto prostředky pak může na kupovat v M-Boutique. Za asistenční službu zaplatí 150 M-korun, za deštník 200 a například zimní bunda je k mání za 3200 M-korun.

Další výhody může účastník Michelin Client Service uplatnit ve vybraných tuzemských restauračních a ubytovacích zařízeních a také v CK Autoturist.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 6 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků