Asistenční program Michelin bude rozšířen

U motoristů byl program přijat s dobrým ohlasem a proto byla nabídka v rámci „Michelin Client Service“ rozšířena. Co nového bylo tedy zahrnuto od poloviny března?
Asistenční program Michelin bude rozšířen

Škála služeb a výhod nabízených programem Michelin Client Service se obohacuje o „Michelin M-Boutique“. V rámi M-Boutique existuje katalog, ze kterého si zákazníci mohou vybírat z neustále aktualizovaného katalogu předmětů. Katalog obsahuje i zajímavou možnost získat asistenční službu. Pokud vás tedy na silnici potká nečekaný problém a od mechanické poruchy až po prázdnou nádrž můžete si přivolat zmíněnou asistenční službu.

Vstup do programu Michelin Client Service, resp. „nakupování“ v Michelin M-Boutique, je velmi snadný – podmínkou je pouze zakoupení sady čtyř pneumatik Michelin pro osobní automobil v kterémkoli z prodejních míst zapojených do systému Michelin Client Service.

Klepněte pro větší obrázek

Po registraci se řidič stává uživatelem základního „balíčku“ služeb, který zahrnuje telefonický servis dopravních informací (zde řidič získá informace např. o dopravních omezeních a uzavírkách, sjízdnosti silnic či čekacích dobách na hranicích) a služby call-centra (poskytuje dopravní zpravodajství, navigační pomoc, informace o nejbližších otevřených čerpacích stanicích a pneuservisech a samozřejmě také nezbytné informace o výrobcích Michelinu). Řidič také obdrží periodicky vydávanou příručku pro cestování Evropou.

Ve vztahu k asistenční službě se však jako důležitější jeví bonus v podobě tzv. M-korun, při úvodní registraci získá 400 M-korun, za tyto prostředky pak může na kupovat v M-Boutique. Za asistenční službu zaplatí 150 M-korun, za deštník 200 a například zimní bunda je k mání za 3200 M-korun.

Další výhody může účastník Michelin Client Service uplatnit ve vybraných tuzemských restauračních a ubytovacích zařízeních a také v CK Autoturist.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků