A.R.T. Tuning Mercedes S-Class: dvoubarevný luxus

Tuner A.R.T. se rozhodnul, že se podívá na zoubek limuzíně S od Mercedesu. Jak můžete sami vidět, úkol byl pojat skutečně netradičně a výsledkem je dvoubarevná karoserie.

„Esko“ dostalo aerodynamický přední nárazník s většími nasávacími otvory pro vzduch k motoru i brzdám. Zcela nová je pak přední maska a dvě dvojice mlhových světlometů zakomponovaných do nárazníku.

Tuner nezapomněl ani výkonové úpravy, které jsou ale individuální podle použité motorizace. K dispozici jsou jak kity přeplňování, tak výkonných mezichladičů stlačeného vzduchu. Vše podporují modifikované řídící jednotky a větší porce vzduchu  motoru jsou zajištěny díky propustnějším vzduchovým filtrům.

Několik koníků navíc dokáže přidat také přepracovaný výfukový systém. Pokud má zákazník zájem, může si limuzínu nechat přiblížit o 30 mm blíže k zemi, což sice možná přidá na jistotě při rychlé jízdě, avšak na druhou stranu lze očekávat negativní vliv na komfort.

Uvnitř vozu nalezneme velice kvalitní materiály jako Alcantaru, velurové koberce nebo obklady z hliníku, případně karbonu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
A.R.T. Mercedes S-Class

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků