Armin Schwarz se oženil

Narozdíl od většiny svých vrstevníků z řad nejlepších pilotů světových rallye si německý jezdec, pilotující třetím rokem vůz Škoda Octavia WRC, stále psal do kolonky "stav" slovíčko svobodný.
Armin Schwarz se oženil

To však již od sobotního odpoledne neplatí. V půl třetí odpoledne totiž v kostele St. Devot, stojícím poblíž slavné zatáčky tratě Velké ceny Monaka formule 1, řekl své životní ano přítelkyni Petře Hüttingerové. Ta také vstupem do manželství přijala příjmení Schwarzová.

Oba novomanželé se seznámili před dvěmi lety víceméně při pracovní příležitosti. Petra totiž v Německu pracuje pro společnost Audi. Jelikož jsou oba pracovně velmi zaneprázdnění a nemohli se vídat každý den, Petra za Arminem často cestovala do jeho bydliště v Monackém knížectví či jej doprovázela na soutěže. V průběhu letošního roku pak dozrálo společné rozhodnutí vstoupit do manželství, což vzhledem k povinnostem soutěžního pilota mohl Armin Schwarz realizovat v delší přestávce mezi jednotlivými podniky. Příležitost se naskytla nyní, kdy tým Škoda Motorsport letos vynechává Rallye Nový Zéland.

Při církevním obřadu se sešlo asi padesát hostů z řad příbuzenstva a nejbližších přátel. Oba dva novomanželé si totiž nepřáli okázalou svatbu a přítomnost většího počtu hostů. Armin Schwarz pak v sobotu rozdával úsměvy na všechny strany:

"Jsme oba velmi šťastní, že jsme učinili tento krok a vstoupili do společného života. Bohužel, vzhledem k povinnostem, které máme, se nám nepodaří uskutečnit v nejbližší době svatební cestu. Chtěli jsme tedy alespoň takovou svatbu, při které si užijeme trochu soukromí a pobavíme se s nejbližšími přáteli."

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků