Armin Schwarz se oženil

Narozdíl od většiny svých vrstevníků z řad nejlepších pilotů světových rallye si německý jezdec, pilotující třetím rokem vůz Škoda Octavia WRC, stále psal do kolonky "stav" slovíčko svobodný.
Armin Schwarz se oženil

To však již od sobotního odpoledne neplatí. V půl třetí odpoledne totiž v kostele St. Devot, stojícím poblíž slavné zatáčky tratě Velké ceny Monaka formule 1, řekl své životní ano přítelkyni Petře Hüttingerové. Ta také vstupem do manželství přijala příjmení Schwarzová.

Oba novomanželé se seznámili před dvěmi lety víceméně při pracovní příležitosti. Petra totiž v Německu pracuje pro společnost Audi. Jelikož jsou oba pracovně velmi zaneprázdnění a nemohli se vídat každý den, Petra za Arminem často cestovala do jeho bydliště v Monackém knížectví či jej doprovázela na soutěže. V průběhu letošního roku pak dozrálo společné rozhodnutí vstoupit do manželství, což vzhledem k povinnostem soutěžního pilota mohl Armin Schwarz realizovat v delší přestávce mezi jednotlivými podniky. Příležitost se naskytla nyní, kdy tým Škoda Motorsport letos vynechává Rallye Nový Zéland.

Při církevním obřadu se sešlo asi padesát hostů z řad příbuzenstva a nejbližších přátel. Oba dva novomanželé si totiž nepřáli okázalou svatbu a přítomnost většího počtu hostů. Armin Schwarz pak v sobotu rozdával úsměvy na všechny strany:

"Jsme oba velmi šťastní, že jsme učinili tento krok a vstoupili do společného života. Bohužel, vzhledem k povinnostem, které máme, se nám nepodaří uskutečnit v nejbližší době svatební cestu. Chtěli jsme tedy alespoň takovou svatbu, při které si užijeme trochu soukromí a pobavíme se s nejbližšími přáteli."

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků