Armin Schwarz se oženil

Narozdíl od většiny svých vrstevníků z řad nejlepších pilotů světových rallye si německý jezdec, pilotující třetím rokem vůz Škoda Octavia WRC, stále psal do kolonky "stav" slovíčko svobodný.
Armin Schwarz se oženil

To však již od sobotního odpoledne neplatí. V půl třetí odpoledne totiž v kostele St. Devot, stojícím poblíž slavné zatáčky tratě Velké ceny Monaka formule 1, řekl své životní ano přítelkyni Petře Hüttingerové. Ta také vstupem do manželství přijala příjmení Schwarzová.

Oba novomanželé se seznámili před dvěmi lety víceméně při pracovní příležitosti. Petra totiž v Německu pracuje pro společnost Audi. Jelikož jsou oba pracovně velmi zaneprázdnění a nemohli se vídat každý den, Petra za Arminem často cestovala do jeho bydliště v Monackém knížectví či jej doprovázela na soutěže. V průběhu letošního roku pak dozrálo společné rozhodnutí vstoupit do manželství, což vzhledem k povinnostem soutěžního pilota mohl Armin Schwarz realizovat v delší přestávce mezi jednotlivými podniky. Příležitost se naskytla nyní, kdy tým Škoda Motorsport letos vynechává Rallye Nový Zéland.

Při církevním obřadu se sešlo asi padesát hostů z řad příbuzenstva a nejbližších přátel. Oba dva novomanželé si totiž nepřáli okázalou svatbu a přítomnost většího počtu hostů. Armin Schwarz pak v sobotu rozdával úsměvy na všechny strany:

"Jsme oba velmi šťastní, že jsme učinili tento krok a vstoupili do společného života. Bohužel, vzhledem k povinnostem, které máme, se nám nepodaří uskutečnit v nejbližší době svatební cestu. Chtěli jsme tedy alespoň takovou svatbu, při které si užijeme trochu soukromí a pobavíme se s nejbližšími přáteli."

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků