Armin Schwarz se oženil

Narozdíl od většiny svých vrstevníků z řad nejlepších pilotů světových rallye si německý jezdec, pilotující třetím rokem vůz Škoda Octavia WRC, stále psal do kolonky "stav" slovíčko svobodný.
Armin Schwarz se oženil

To však již od sobotního odpoledne neplatí. V půl třetí odpoledne totiž v kostele St. Devot, stojícím poblíž slavné zatáčky tratě Velké ceny Monaka formule 1, řekl své životní ano přítelkyni Petře Hüttingerové. Ta také vstupem do manželství přijala příjmení Schwarzová.

Oba novomanželé se seznámili před dvěmi lety víceméně při pracovní příležitosti. Petra totiž v Německu pracuje pro společnost Audi. Jelikož jsou oba pracovně velmi zaneprázdnění a nemohli se vídat každý den, Petra za Arminem často cestovala do jeho bydliště v Monackém knížectví či jej doprovázela na soutěže. V průběhu letošního roku pak dozrálo společné rozhodnutí vstoupit do manželství, což vzhledem k povinnostem soutěžního pilota mohl Armin Schwarz realizovat v delší přestávce mezi jednotlivými podniky. Příležitost se naskytla nyní, kdy tým Škoda Motorsport letos vynechává Rallye Nový Zéland.

Při církevním obřadu se sešlo asi padesát hostů z řad příbuzenstva a nejbližších přátel. Oba dva novomanželé si totiž nepřáli okázalou svatbu a přítomnost většího počtu hostů. Armin Schwarz pak v sobotu rozdával úsměvy na všechny strany:

"Jsme oba velmi šťastní, že jsme učinili tento krok a vstoupili do společného života. Bohužel, vzhledem k povinnostem, které máme, se nám nepodaří uskutečnit v nejbližší době svatební cestu. Chtěli jsme tedy alespoň takovou svatbu, při které si užijeme trochu soukromí a pobavíme se s nejbližšími přáteli."

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků