Aral se stal dobrou značkou již podruhé

Společnost Aral ČR byla vyhlášena jako nejlepší v kategorii čerpací stanice a získala tak, stejně jako v loňském roce, ocenění „Dobrá značka 2003“, což je název průzkumu, který v České republice provádí společnost Reader´s Digest Výběr.

Na druhé příčce se stejně jako v loňském roce umístila společnost Benzina a za ní společnost Shell. Respondenti hodnotili značky celkem ve třiceti kategoriích z hlediska kvality, hodnoty, důvěryhodnosti, image a pochopení potřeb zákazníků.

„Jsme velice potěšeni tímto oceněním, které navazuje na naše loňské úspěchy a dokazuje, že naše cesta je správná, a že zákazníci chápou značku Aral jako tuzemskou, což je tím největším oceněním naší práce,“ říká předseda představenstva společnosti Aral ČR Pavel Švácha.

Průzkum „European Trusted Brands 2003“, zaměřený na důvěryhodnost a preference spotřebitelských značek, zrealizovala v závěru loňského roku společnost Reader´s Digest.

Tohoto úspěšného marketingového projektu, který byl zrealizován celkem v osmnácti evropských zemích v období od října do listopadu 2002, se zúčastnilo 27 692 Evropanů. Výzkum byl proveden korespondenčně pomocí dotazníků, určených čtenářům Reader´s Digest.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků