Aral se stal dobrou značkou již podruhé

Společnost Aral ČR byla vyhlášena jako nejlepší v kategorii čerpací stanice a získala tak, stejně jako v loňském roce, ocenění „Dobrá značka 2003“, což je název průzkumu, který v České republice provádí společnost Reader´s Digest Výběr.

Na druhé příčce se stejně jako v loňském roce umístila společnost Benzina a za ní společnost Shell. Respondenti hodnotili značky celkem ve třiceti kategoriích z hlediska kvality, hodnoty, důvěryhodnosti, image a pochopení potřeb zákazníků.

„Jsme velice potěšeni tímto oceněním, které navazuje na naše loňské úspěchy a dokazuje, že naše cesta je správná, a že zákazníci chápou značku Aral jako tuzemskou, což je tím největším oceněním naší práce,“ říká předseda představenstva společnosti Aral ČR Pavel Švácha.

Průzkum „European Trusted Brands 2003“, zaměřený na důvěryhodnost a preference spotřebitelských značek, zrealizovala v závěru loňského roku společnost Reader´s Digest.

Tohoto úspěšného marketingového projektu, který byl zrealizován celkem v osmnácti evropských zemích v období od října do listopadu 2002, se zúčastnilo 27 692 Evropanů. Výzkum byl proveden korespondenčně pomocí dotazníků, určených čtenářům Reader´s Digest.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 42 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků