Aral se stal dobrou značkou již podruhé

Společnost Aral ČR byla vyhlášena jako nejlepší v kategorii čerpací stanice a získala tak, stejně jako v loňském roce, ocenění „Dobrá značka 2003“, což je název průzkumu, který v České republice provádí společnost Reader´s Digest Výběr.

Na druhé příčce se stejně jako v loňském roce umístila společnost Benzina a za ní společnost Shell. Respondenti hodnotili značky celkem ve třiceti kategoriích z hlediska kvality, hodnoty, důvěryhodnosti, image a pochopení potřeb zákazníků.

„Jsme velice potěšeni tímto oceněním, které navazuje na naše loňské úspěchy a dokazuje, že naše cesta je správná, a že zákazníci chápou značku Aral jako tuzemskou, což je tím největším oceněním naší práce,“ říká předseda představenstva společnosti Aral ČR Pavel Švácha.

Průzkum „European Trusted Brands 2003“, zaměřený na důvěryhodnost a preference spotřebitelských značek, zrealizovala v závěru loňského roku společnost Reader´s Digest.

Tohoto úspěšného marketingového projektu, který byl zrealizován celkem v osmnácti evropských zemích v období od října do listopadu 2002, se zúčastnilo 27 692 Evropanů. Výzkum byl proveden korespondenčně pomocí dotazníků, určených čtenářům Reader´s Digest.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků