Aral se stal dobrou značkou již podruhé

Společnost Aral ČR byla vyhlášena jako nejlepší v kategorii čerpací stanice a získala tak, stejně jako v loňském roce, ocenění „Dobrá značka 2003“, což je název průzkumu, který v České republice provádí společnost Reader´s Digest Výběr.

Na druhé příčce se stejně jako v loňském roce umístila společnost Benzina a za ní společnost Shell. Respondenti hodnotili značky celkem ve třiceti kategoriích z hlediska kvality, hodnoty, důvěryhodnosti, image a pochopení potřeb zákazníků.

„Jsme velice potěšeni tímto oceněním, které navazuje na naše loňské úspěchy a dokazuje, že naše cesta je správná, a že zákazníci chápou značku Aral jako tuzemskou, což je tím největším oceněním naší práce,“ říká předseda představenstva společnosti Aral ČR Pavel Švácha.

Průzkum „European Trusted Brands 2003“, zaměřený na důvěryhodnost a preference spotřebitelských značek, zrealizovala v závěru loňského roku společnost Reader´s Digest.

Tohoto úspěšného marketingového projektu, který byl zrealizován celkem v osmnácti evropských zemích v období od října do listopadu 2002, se zúčastnilo 27 692 Evropanů. Výzkum byl proveden korespondenčně pomocí dotazníků, určených čtenářům Reader´s Digest.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

dnes | Milan Lažanský
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků