Aral představuje Aralkonto: virtuální program plný výhod

Společnost Aral ČR a. s. pro své zákazníky připravila virtuální věrnostní program Aralkonto. Jedná se o projekt, který mohou využívat nejen řidiči, ale i ostatní členové rodiny. Aralkonto lze ovládat prostřednictvím Internetu či mobilního telefonu.

Body na své konto získají zákazníci nejen za nákup pohonných hmot, ale také za koupi zboží v obchodech Aral store nebo za umytí automobilu v myčce. Po nasbírání dostatečného množství věrnostních bodů je mohou zákazníci vyměnit za kredit libovolné předplacené telefonní karty kteréhokoli mobilního operátora na českém trhu. Pokud zákazníci využívají paušální program, představuje získaný kredit vhodný dárek pro jejich blízké.

"Doposud žádná společnost nikde ve světě nevytvořila věrnostní program, který by umožňoval vyměnit získané věrnostní body za kredit pro mobilní telefony," zdůraznil Martin Durčák, projektový manažer a člen představenstva společnosti Aral. "Naší základní myšlenkou byla snaha nabídnout zákazníkům co možná nejvyšší užitnou hodnotu odměny za využívání našich produktů a služeb. Proto jsme na místo dárkových předmětů zvolili kredit pro předplacené telefonní karty," sdělil Martin Durčák. "Podařilo se nám totiž uzavřít dohodu se všemi mobilními operátory na českém trhu. Do budoucna chceme rozšířit možnosti využití bonusů od Aralkonta také pro uživatele paušálních tarifů," prozradil Durčák.

Obsluha Aralkonta je velmi rychlá a jednoduchá, neboť probíhá přes Internet nebo mobilní telefon. "Pro připisování věrnostních bodů s sebou nemusí zákazníci nosit žádnou kartu nebo kupony. Při každém nákupu v síti čerpacích stanic Aral se na jejich účtence vytiskne unikátní kód, který mohou na své Aralkonto vložit přes mobilní telefon či internetovou stránku www.aralkonto.cz. K navýšení jejich konta o příslušný počet bodů, odpovídající celkové hodnotě nákupu, dojde nejpozději do 3 dnů od data nákupu," vysvětluje Martin Durčák. "Jeden bod přitom získáte za 25 korun nákupu," doplnil.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků