Aral představuje Aralkonto: virtuální program plný výhod

Aral představuje Aralkonto: virtuální program plný výhod

Společnost Aral ČR a. s. pro své zákazníky připravila virtuální věrnostní program Aralkonto. Jedná se o projekt, který mohou využívat nejen řidiči, ale i ostatní členové rodiny. Aralkonto lze ovládat prostřednictvím Internetu či mobilního telefonu.

Body na své konto získají zákazníci nejen za nákup pohonných hmot, ale také za koupi zboží v obchodech Aral store nebo za umytí automobilu v myčce. Po nasbírání dostatečného množství věrnostních bodů je mohou zákazníci vyměnit za kredit libovolné předplacené telefonní karty kteréhokoli mobilního operátora na českém trhu. Pokud zákazníci využívají paušální program, představuje získaný kredit vhodný dárek pro jejich blízké.

"Doposud žádná společnost nikde ve světě nevytvořila věrnostní program, který by umožňoval vyměnit získané věrnostní body za kredit pro mobilní telefony," zdůraznil Martin Durčák, projektový manažer a člen představenstva společnosti Aral. "Naší základní myšlenkou byla snaha nabídnout zákazníkům co možná nejvyšší užitnou hodnotu odměny za využívání našich produktů a služeb. Proto jsme na místo dárkových předmětů zvolili kredit pro předplacené telefonní karty," sdělil Martin Durčák. "Podařilo se nám totiž uzavřít dohodu se všemi mobilními operátory na českém trhu. Do budoucna chceme rozšířit možnosti využití bonusů od Aralkonta také pro uživatele paušálních tarifů," prozradil Durčák.

Obsluha Aralkonta je velmi rychlá a jednoduchá, neboť probíhá přes Internet nebo mobilní telefon. "Pro připisování věrnostních bodů s sebou nemusí zákazníci nosit žádnou kartu nebo kupony. Při každém nákupu v síti čerpacích stanic Aral se na jejich účtence vytiskne unikátní kód, který mohou na své Aralkonto vložit přes mobilní telefon či internetovou stránku www.aralkonto.cz. K navýšení jejich konta o příslušný počet bodů, odpovídající celkové hodnotě nákupu, dojde nejpozději do 3 dnů od data nákupu," vysvětluje Martin Durčák. "Jeden bod přitom získáte za 25 korun nákupu," doplnil.

bazar

Nissan Juke 1,2
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 370 000 Kč
Renault Thalia 1,4
Rok výroby: 2006
Stav: 52 888 km
Cena: 60 000 Kč
Hyundai ix20 1,6
Rok výroby: 2011
Stav: 67 361 km
Cena: 216 000 Kč
Skoda Octavia 1,9
Rok výroby: 2005
Stav: 349 860 km
Cena: 73 000 Kč
Skoda Octavia 1,9
Rok výroby: 2006
Stav: 267 318 km
Cena: 90 000 Kč
Skoda Superb 2
Rok výroby: 2010
Stav: 159 691 km
Cena: 295 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

včera | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků