Aral představuje Aralkonto: virtuální program plný výhod

Společnost Aral ČR a. s. pro své zákazníky připravila virtuální věrnostní program Aralkonto. Jedná se o projekt, který mohou využívat nejen řidiči, ale i ostatní členové rodiny. Aralkonto lze ovládat prostřednictvím Internetu či mobilního telefonu.

Body na své konto získají zákazníci nejen za nákup pohonných hmot, ale také za koupi zboží v obchodech Aral store nebo za umytí automobilu v myčce. Po nasbírání dostatečného množství věrnostních bodů je mohou zákazníci vyměnit za kredit libovolné předplacené telefonní karty kteréhokoli mobilního operátora na českém trhu. Pokud zákazníci využívají paušální program, představuje získaný kredit vhodný dárek pro jejich blízké.

"Doposud žádná společnost nikde ve světě nevytvořila věrnostní program, který by umožňoval vyměnit získané věrnostní body za kredit pro mobilní telefony," zdůraznil Martin Durčák, projektový manažer a člen představenstva společnosti Aral. "Naší základní myšlenkou byla snaha nabídnout zákazníkům co možná nejvyšší užitnou hodnotu odměny za využívání našich produktů a služeb. Proto jsme na místo dárkových předmětů zvolili kredit pro předplacené telefonní karty," sdělil Martin Durčák. "Podařilo se nám totiž uzavřít dohodu se všemi mobilními operátory na českém trhu. Do budoucna chceme rozšířit možnosti využití bonusů od Aralkonta také pro uživatele paušálních tarifů," prozradil Durčák.

Obsluha Aralkonta je velmi rychlá a jednoduchá, neboť probíhá přes Internet nebo mobilní telefon. "Pro připisování věrnostních bodů s sebou nemusí zákazníci nosit žádnou kartu nebo kupony. Při každém nákupu v síti čerpacích stanic Aral se na jejich účtence vytiskne unikátní kód, který mohou na své Aralkonto vložit přes mobilní telefon či internetovou stránku www.aralkonto.cz. K navýšení jejich konta o příslušný počet bodů, odpovídající celkové hodnotě nákupu, dojde nejpozději do 3 dnů od data nákupu," vysvětluje Martin Durčák. "Jeden bod přitom získáte za 25 korun nákupu," doplnil.

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků