Aral pomáhá oblastem postiženým povodněmi

Na seznam společností, jež se snaží obyvatelům pomoct po záplavami zničených oblastech, se zapsala i síť čerpacích stanic Aral. Zapojila se i do projektu Nadace VIZE 97 a přispívá na konto Červeného kříže.

PRAHA - Oblastem postiženým povodněmi se rozhodla pomáhat i společnost Aral, která nejen, že přispívá na konto Českého červeného kříže, ale zároveň síť svých čerpacích stanic zapojila do projektu Nadace VIZE 97 s názvem Okno do života.

Cílem této akce je získat finanční prostředky na výstavbu a obnovu domů v oblastech postižených povodněmi. Zákazníci budou mít možnost si na všech čerpacích stanicích Aral v období od 30. září do 30. listopadu 2002 zakoupit aromatickou visačku ve tvaru domečku. Veškeré finanční prostředky získané z tohoto prodeje budou přímo poukazovány na konto Nadace.

Distribuci aroma visaček bude vedle sítě čerpacích stanic Aral a celé řady dalších partnerů zajišťovat na frekventovaných místech jednotlivých měst po celém území ČR speciální prodejní tým.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků