Aral pomáhá oblastem postiženým povodněmi

Na seznam společností, jež se snaží obyvatelům pomoct po záplavami zničených oblastech, se zapsala i síť čerpacích stanic Aral. Zapojila se i do projektu Nadace VIZE 97 a přispívá na konto Červeného kříže.

PRAHA - Oblastem postiženým povodněmi se rozhodla pomáhat i společnost Aral, která nejen, že přispívá na konto Českého červeného kříže, ale zároveň síť svých čerpacích stanic zapojila do projektu Nadace VIZE 97 s názvem Okno do života.

Cílem této akce je získat finanční prostředky na výstavbu a obnovu domů v oblastech postižených povodněmi. Zákazníci budou mít možnost si na všech čerpacích stanicích Aral v období od 30. září do 30. listopadu 2002 zakoupit aromatickou visačku ve tvaru domečku. Veškeré finanční prostředky získané z tohoto prodeje budou přímo poukazovány na konto Nadace.

Distribuci aroma visaček bude vedle sítě čerpacích stanic Aral a celé řady dalších partnerů zajišťovat na frekventovaných místech jednotlivých měst po celém území ČR speciální prodejní tým.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků