Aral pomáhá oblastem postiženým povodněmi

Na seznam společností, jež se snaží obyvatelům pomoct po záplavami zničených oblastech, se zapsala i síť čerpacích stanic Aral. Zapojila se i do projektu Nadace VIZE 97 a přispívá na konto Červeného kříže.

PRAHA - Oblastem postiženým povodněmi se rozhodla pomáhat i společnost Aral, která nejen, že přispívá na konto Českého červeného kříže, ale zároveň síť svých čerpacích stanic zapojila do projektu Nadace VIZE 97 s názvem Okno do života.

Cílem této akce je získat finanční prostředky na výstavbu a obnovu domů v oblastech postižených povodněmi. Zákazníci budou mít možnost si na všech čerpacích stanicích Aral v období od 30. září do 30. listopadu 2002 zakoupit aromatickou visačku ve tvaru domečku. Veškeré finanční prostředky získané z tohoto prodeje budou přímo poukazovány na konto Nadace.

Distribuci aroma visaček bude vedle sítě čerpacích stanic Aral a celé řady dalších partnerů zajišťovat na frekventovaných místech jednotlivých měst po celém území ČR speciální prodejní tým.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků