Aral opět mezi stovkou obdivovaných firem České republiky

Společnost Aral ČR v letošním roce znovu ukázala, že patří mezi 100 obdivovaných firem v České republice. V kategorii Prodej, údržba a opravy motorových vozidel a prodej pohonných hmot obsadila první místo před společnostmi OMV, Benzina a Import Volkswagen Group.
Aral opět mezi stovkou obdivovaných firem České republiky
Společnost Aral neslavila v letošním 4. ročníku této ankety úspěchy poprvé, ale stalo se tak již v roce 2000, kdy byla vyhlášena jako nejobdivovanější firma v kategorii Obchod. „Jsem nesmírně šťasten, že naše společnost rok od roku zúročuje svoji práci a získává ocenění v anketách, jako je tato. Je to pro nás nesmírná čest, považují-li čeští zákazníci Aral za domácí značku, která je hodná obdivu. Dokazuje to správnost našeho počínání,“ říká předseda představenstva společnosti Aral ČR, Pavel Švácha.

Základní seznam letošní ankety, kterou uspořádalo sdružení CZECH TOP 100, obsahoval 742 firem rozdělených do 25 oborů s maximálním počtem 30 firem na jednotlivý obor. Oproti minulému ročníku z předních pozic zmizely společnosti ČSA a ČEZ. Letošní rok přinesl změny v počtu oborů, který se zvýšil z původních 20 na 22 nefinančních a 3 finanční obory. Letos poprvé byly uvedeny výsledky nejobdivovanějších firem v jednotlivých krajích. Pro posouzení jednotlivých firem oslovili organizátoři 1 500 odborníků z celé České republiky, především vrcholových manažerů firem, ekonomických analytiků, finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací a zástupců vysokých odborných škol.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků