Aral opět mezi stovkou obdivovaných firem České republiky

Společnost Aral ČR v letošním roce znovu ukázala, že patří mezi 100 obdivovaných firem v České republice. V kategorii Prodej, údržba a opravy motorových vozidel a prodej pohonných hmot obsadila první místo před společnostmi OMV, Benzina a Import Volkswagen Group.
Aral opět mezi stovkou obdivovaných firem České republiky
Společnost Aral neslavila v letošním 4. ročníku této ankety úspěchy poprvé, ale stalo se tak již v roce 2000, kdy byla vyhlášena jako nejobdivovanější firma v kategorii Obchod. „Jsem nesmírně šťasten, že naše společnost rok od roku zúročuje svoji práci a získává ocenění v anketách, jako je tato. Je to pro nás nesmírná čest, považují-li čeští zákazníci Aral za domácí značku, která je hodná obdivu. Dokazuje to správnost našeho počínání,“ říká předseda představenstva společnosti Aral ČR, Pavel Švácha.

Základní seznam letošní ankety, kterou uspořádalo sdružení CZECH TOP 100, obsahoval 742 firem rozdělených do 25 oborů s maximálním počtem 30 firem na jednotlivý obor. Oproti minulému ročníku z předních pozic zmizely společnosti ČSA a ČEZ. Letošní rok přinesl změny v počtu oborů, který se zvýšil z původních 20 na 22 nefinančních a 3 finanční obory. Letos poprvé byly uvedeny výsledky nejobdivovanějších firem v jednotlivých krajích. Pro posouzení jednotlivých firem oslovili organizátoři 1 500 odborníků z celé České republiky, především vrcholových manažerů firem, ekonomických analytiků, finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací a zástupců vysokých odborných škol.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků