Aral opět mezi stovkou obdivovaných firem České republiky

Společnost Aral ČR v letošním roce znovu ukázala, že patří mezi 100 obdivovaných firem v České republice. V kategorii Prodej, údržba a opravy motorových vozidel a prodej pohonných hmot obsadila první místo před společnostmi OMV, Benzina a Import Volkswagen Group.
Aral opět mezi stovkou obdivovaných firem České republiky
Společnost Aral neslavila v letošním 4. ročníku této ankety úspěchy poprvé, ale stalo se tak již v roce 2000, kdy byla vyhlášena jako nejobdivovanější firma v kategorii Obchod. „Jsem nesmírně šťasten, že naše společnost rok od roku zúročuje svoji práci a získává ocenění v anketách, jako je tato. Je to pro nás nesmírná čest, považují-li čeští zákazníci Aral za domácí značku, která je hodná obdivu. Dokazuje to správnost našeho počínání,“ říká předseda představenstva společnosti Aral ČR, Pavel Švácha.

Základní seznam letošní ankety, kterou uspořádalo sdružení CZECH TOP 100, obsahoval 742 firem rozdělených do 25 oborů s maximálním počtem 30 firem na jednotlivý obor. Oproti minulému ročníku z předních pozic zmizely společnosti ČSA a ČEZ. Letošní rok přinesl změny v počtu oborů, který se zvýšil z původních 20 na 22 nefinančních a 3 finanční obory. Letos poprvé byly uvedeny výsledky nejobdivovanějších firem v jednotlivých krajích. Pro posouzení jednotlivých firem oslovili organizátoři 1 500 odborníků z celé České republiky, především vrcholových manažerů firem, ekonomických analytiků, finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací a zástupců vysokých odborných škol.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 28 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků