Aral opět mezi stovkou obdivovaných firem České republiky

Společnost Aral ČR v letošním roce znovu ukázala, že patří mezi 100 obdivovaných firem v České republice. V kategorii Prodej, údržba a opravy motorových vozidel a prodej pohonných hmot obsadila první místo před společnostmi OMV, Benzina a Import Volkswagen Group.
Aral opět mezi stovkou obdivovaných firem České republiky
Společnost Aral neslavila v letošním 4. ročníku této ankety úspěchy poprvé, ale stalo se tak již v roce 2000, kdy byla vyhlášena jako nejobdivovanější firma v kategorii Obchod. „Jsem nesmírně šťasten, že naše společnost rok od roku zúročuje svoji práci a získává ocenění v anketách, jako je tato. Je to pro nás nesmírná čest, považují-li čeští zákazníci Aral za domácí značku, která je hodná obdivu. Dokazuje to správnost našeho počínání,“ říká předseda představenstva společnosti Aral ČR, Pavel Švácha.

Základní seznam letošní ankety, kterou uspořádalo sdružení CZECH TOP 100, obsahoval 742 firem rozdělených do 25 oborů s maximálním počtem 30 firem na jednotlivý obor. Oproti minulému ročníku z předních pozic zmizely společnosti ČSA a ČEZ. Letošní rok přinesl změny v počtu oborů, který se zvýšil z původních 20 na 22 nefinančních a 3 finanční obory. Letos poprvé byly uvedeny výsledky nejobdivovanějších firem v jednotlivých krajích. Pro posouzení jednotlivých firem oslovili organizátoři 1 500 odborníků z celé České republiky, především vrcholových manažerů firem, ekonomických analytiků, finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací a zástupců vysokých odborných škol.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků