APS Z06 twin turbo kit: dvojnásobek výkonu z Corvette

Taky si myslíte, že 505 koní výkonu ze sedmilitrového osmiválce Corvette Z06 je málo? Potom zřejmě smýšlíte stejně jako tuner APS (Air Power Systems), který připravil pro tento motor výkonový kit. Ten se skládá především z dvojice turbodmychadel a mezichladiče stlačeného vzduchu. A chcete vědět, kolik výkonu se pak na zadní kola Corvette dostane? Celých 1100. A to je již pěkná dávka, co říkáte?

Turbodmychadla ovšem nejsou jediným dílem výkonového kitu. Ten zahrnuje kromě jiného také úpravu výfukového systému, sání, vodní chladiče turbodmychadel nebo přídavnou olejovou pumpu pro jejich lepší mazání. Cenu úpravy ovšem APS nezveřejnil.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
APS Z06 twin turbo kit

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků