Anketa o nejkrásnější auta světa zná vítěze

Prestižní anketa L’Automobile più Bella del Mondo, tedy soutěž o nejkrásnější vůz světa, zná vítěze letošního, již patnáctého ročníku.

Nejkrásnější malé auto je dle porotců Fiat 500, za kterým následuje Mazda 2. Nejkrásnějším hatchbackem je Fiat Bravo, které doplňuje na druhém místě Peugeot 308.

Sedany pak ovládlo Audi A4 a kombi Mercedes-Benz C. Nejkrásnějším luxusním vozem je Lexus LS600h, kategorii kupé vyhrálo Audi A5 a kategorii kabrioletů Opel GT.

Nejkrásnější sportovní vůz je Aston Martin DBS a první místo mezi speciály získalo Lamborghini Reventon.

Nejkrásnější MPV je Citroen C4 Picasso a nejlepší crossover je Volkswagen Tiguan. Vše pak uzávírá vítězství Renaultu Laguny Coupé v kategorii konceptů a studií.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků